skip to Main Content

Ücretsiz WordPress Eğitimleri

Ücretsiz WordPress Eğitimleri ile yanınızdayım!

Merhaba, ben Fatih Özün, 2015’den beri ek iş olarak Freelance Web Tasarım yapıyorum. Çevremdeki herkes yaptığım işleri öğrenmek istedi. Benim de her birine ayıracak vaktim olmadığından, bildiklerimi yazılı ve görüntülü olarak paylaşmaya karar verdim. Böylece herkesin bu bilgilere ulaşmasını sağlayabilirim diye düşündüm.

Eğer sen de ilgileniyorsan burası tam da sana göre. İhtiyaç duyabileceğin bir çok Premium Tema ve Eklenti mağazam webdeyeral’da çok uygun fiyatlara mevcut. Destek mi? O her zaman ücretsiz! Hadi keşfet bakalım.

Ücretsiz WordPress Eğitimleri

Ücretsiz WordPress Eğitimleri Kategorilerim

Senin de merak ettiğin farklı şeyler varsa sorularınızı bana webdeyeral üzerinden iletebilir, bu platormun herkes için daha faydalı hale gelmesine katkıda bulunabilirsin.

Web Tasarıma Giriş

Bu sayfada Web Tasarım’a Başlangıç seviyesinde bir giriş yapacak ve nasıl web tasarım yapılır onu anlatmaya çalışacağım.

Alanadı – Domain

Bu sayfada alanadı ile ilgili tarafıma gelen geribildirimler ışığında hazırlayıp, paylaştığım eğitim konularını bulabilirsin.

Arama Motoru Optmizasyonu

Bu sayfada SEO ile ilgili tarafıma gelen geribildirimler ışığında hazırlayıp, paylaştığım eğitim konularını bulabilirsin.

cPanel Kullanımı

Bu sayfada cPanel ile ilgili tarafıma gelen geribildirimler ışığında hazırlayıp, paylaştığım eğitim konularını bulabilirsin.

Hosting

Bu sayfada hosting ile ilgili tarafıma gelen geribildirimler ışığında hazırlayıp, paylaştığım eğitim konularını bulabilirsin.

Sizden Gelenler

Bu sayfada WordPress siteler için tarafıma gelen geribildirimler ışığında hazırlayıp, paylaştığım eğitim konularını bulabilirsin.

Hacking-Güvenlik

Toplamda 4 saatlik, 5 bölümden oluşan Hacking serimi izlemenizi tavsiye ederim. Neler anlattım neler… İzleyin ve önlem alın.

En Son Eklenenler

Kısıtlı boş vakitlerimden arta kalan zamanlarda sizler için içerikler oluşturmaya çalışıyorum. Gecikmeli paylaşımlarım için kusura bakmayın.

WordPress Site Taşıma

En Pratik WordPress Site Taşıma Nasıl Yapılır

Bu videoda "En Pratik WordPress Site Taşıma Nasıl Yapılır". anlatmaya çalıştım. Eğitim süresi 20 dakikadır.
Eğitime Git
En Çok Yapılan SEO Yanlışları

SEO Eğitimi – Bölüm 6 – En Çok Yapılan SEO Yanlışları

SEO Eğitim Serisi'nin 6. ve son bölümünde "En Çok Yapılan SEO Yanlışları" nı anlatmaya çalıştım. Eğitim süresi 28 dakikadır.
Eğitime Git
Heading ve SEO İlişkisi

SEO Eğitimi – Bölüm 5 – Heading ve SEO İlişkisi

SEO Eğitim Serisi'nin 5. bölümünde "Heading ve SEO İlişkisi" anlatmaya çalıştım. Eğitim süresi 12 dakikadır.
Eğitime Git
Hadi SEO Yapalım

SEO Eğitimi – Bölüm 4 – Hadi SEO Yapalım – 4 Uygulama

SEO Eğitim Serisi'nin 4. bölümünde "SEO Uyumlu İçerik Oluşturma" yı 4 farklı şekilde örnekleyerek anlatmaya çalıştım. Eğitim süresi 75 dakikadır.
Eğitime Git
SEO Eğitimi - Bölüm 1 - Teknik Hazırlık

SEO Eğitimi – Bölüm 1 – Teknik Hazırlık

SEO Eğitim Serisi'nin 1. bölümünde SEO konusuna teknik ayarlamalarımızı yaparak giriş yapıyoruz. Eğitim süresi 42 dakikadır.
Eğitime Git
SEO Nasıl Yapılır, ücretsiz seo eğitimi

SEO Nasıl Yapılır – 4 Farklı Uygulama

BU YAZI, 6 BÖLÜMDEN OLUŞAN SEO EĞİTİM SERİMİN 4. BÖLÜMÜNDE KONUSU GEÇTİĞİ İÇİN PAYLAŞILMIŞTIR. İLGİLİ…

Eğitime Git
Ara
WeCreativez WhatsApp Support
Online Hızlı Sipariş
👋 Selam, Ben Fatih Özün