Şartlar ve Koşullar

Websitemiz webdeyeral.net üzerinden alışveriş yapan herkes aşağıdaki şartları peşinen kabul etmiş sayılır.

A-Muhatap Bilgileri

Marka Yetkilimiz: Fatih Özün
Telefon Numaramız: +90 538 316 22 99
E-Posta Adresimiz: bilgi@webdeyeral.net
Websitemiz: https://webdeyeral.net
Posta Adresimiz: Yenikent Mh. Serkan Özçeri Cd. Yağmur 1. No:3 İç Kapı No: 38 Gebze, Kocaeli-TURKEY

B-Banka Hesap Numaralarımız

Banka hesap numalarımız aşağıdaki gibidir. Mağazamızdan verilen siparişlerde ödemenin banka havalesi ile yapılması halinde, transfer açıklamasına sipariş numarasının yazılması, ilgili ödemenin bir web tasarım hizmeti için yapılıyor olması halinde ise transfer açıklamasına ilgli websitenin alanadının (domain) yazılması zorunludur.

Hesap Sahibi Adı Soyadı: Fatih Özün

Banka AdıIBANPara CinsiSwift Kodu
GarantiTR37 0006 2001 0470 0006 6892 75TL
VakıfbankTR83 0001 5001 5800 7310 2853 02TL
AkbankTR20 0004 6007 1388 8000 1021 61TL
FinansbankTR33 0011 1000 0000 0093 8782 60TL
FinansbankTR97 0011 1000 0000 0093 8783 69USDFNNBTRIS

C-Sipariş ve Teslimat Koşulları

1- Sipariş Koşulları

  1. Siparişin işleme alınabilmesi için; müşteri, mağazamızdan satın aldığı Tema ya da Bileşenin ödemesini sipariş sırasında kredi kartıyla ya da siparişi sonrası banka hesaplarımızdan tercih ettiği banka hesabına transfer açıklamasına sipariş numarasını yazarak ödemeyi transfer etmelidir.
  2. İlgili siparişin hızlı bir şekilde işleme alınabilmesi için; ödemenin banka havalesi ya da EFT yöntemiyle yapılması halinde, ödemenin yapıldığını 538 316 2299 numaralı telefondan ya da bilgi@webdeyeral.net eposta adresimize yazılı olarak bildirmelidir.
  3. Ödemenin başarılı bir şekilde yapıldığı teyit edildiğinde ilgili sipariş işleme alınır.

2- Teslimat Koşulları

  1. Müşteriden istenmesi halinde; müşteri, websitesinin admin paneline Administrator olarak erişim yetkisi olan geçici bir yönetici hesabını webdeyeral.net yetkilisi Fatih Özün’e sağlamakla yükümlüdür. Aksi halde hizmet teslim edilemez.
  2. Mağazamızda satışa sunulan ürünlerin aktivasyonlarının tamamlanması, normal şartlarda sipariş ödemesinin tarafımıza ulaşmasını ve ilgili müşteri sitelerinin yönetici giriş bilgilerinin tarafımızla paylaşıldıktan sonraki takip eden 24 saat ila 48 saat içerisinde tamamlanmaktadır.
  3. Website tasarım hizmeti alan müşterinin websitesinin ne kadar sürede teslim edileceği karşılıklı görüşülür. Web tasarım projelerinin ne kadar sürede taslim edileceği projenin özelliklerine göre değişiklik gösterdiğinden belirli bir süre belirtilememektedir.
  4. Her halukarda bir web tasarım projesi azami 30 gün içerisinde tamamlanır.

D-Müşteri Sorumlulukları

  1. Müşteriden istenmesi halinde; müşteri, websitesinin admin paneline Administrator olarak erişim yetkisi olan geçici bir yönetici hesabını webdeyeral.net yetkilisi Fatih Özün’e sağlamakla yükümlüdür.
  2. Müşteri web tasarım hizmeti alması halinde, hizmet ücretinin %70’ini peşinen ödemek zorundadır. Kalan %30’luk ödeme web tasarım hizmetinin kendisine teslim edilmesinden sonraki 7 gün içerisinde ödemekle sorumludur.
  3. Müşterinin mağazamızdan satın aldığı Tema ya da Bileşenin ödemesini sipariş sırasında kredi kartıyla ya da siparişi sonrası banka hesaplarımızdan tercih ettiği banka hesabına transfer açıklamasına sipariş numarasını yazarak ödemeyi transfer etmelidir.

E-Sipariş İptal Koşulları

1- Web Tasarım Hizmeti İptal Koşulları

  1. Web tasarım hizmeti için ödenen %70 peşinat sonrası, eğer tarafımızdan herhangi bir çalışma ya da satın alma yapılmamışsa, müşteri herhangi bir sebep belirtmeksizin siparişi iptal edebilir ve ödediği ücreti geri alabilir.
  2. Eğer verilen sipariş ve yapılan %70 peşinat ödemesi sonrası, müşterinin projesi için Hosting ve SSL sertifika sağlanmış; Domain, Tema, ve Bileşen satın alması yapılmışsa  ilgili masraflar yapılan ödemeden düşülerek müşteriye para iadesi yapılır. 

2- Tema ve Bileşen Siparişi İptal Koşulları

  1. Müşterinin siparişi ve ödemesinin tarafımıza ulaşmasından sonra herhangi bir çalışma henüz yapılmamışsa, satın aldığı tema ya da bileşen kendisine henüz teslim edilmemişse, müşteri siparişten vazgeçebilir ve ödemesini 5 gün içerisinde iade alabilir.
  2. Eğer müşterinin siparişi ve ödemesi sonrası ilgili hizmet müşterinin belirttiği websitelere sağlanmışsa müşterinin yapacağı iptal talepleri dikkate alınmaz. Ücret iadesi yapılmaz.
 1.  

F-İade Koşulları

  1. Websitemiz üzerinde satışını yaptığımız dijital ürünlerin iadesi mümkün değildir.
  2. Müşteri dilerse satın aldığı hizmet ya da ürünü kullanmayı bırakabilir. Bu durum için para iadesi yapılmaz.
* webdeyeral.net bu sayfada belirtilen şartlar ve koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.