skip to Main Content

Artık Satılmayan Ürünler

Zaman içinde karşılaştığımız sorunlar ve sizlerden gelen geribildirimler neticesinde bazı ürünlerin satılamayacağını biz de deneyimliyoruz. Çokça “şu ürün sizde nasıl yok, şaşırdım” diyen çok müşterim oluyor. Onların da sorularına cevap olması bakımından bu sayfayı oluşturmak artık elzem oldu.

Satıştan Çıkartılan Temalar

Avada-Tema-Lisansi

Avada Tema Lisansı

Avada isimli temada satın alma kodunu girdikten sonra 5 defa farklı domaine kurulum yaptığımızda, satın alma kodunuz kitleniyor. İlgili kodumuz kitlendiğinden geçici olarak Avada tema satıştan kaldırılmıştır. Yakında yeni lisans alacağım.

Blonwe

Blonwe E-Ticaret Teması

Blonwe temada satın alma kodu silinemiyor. Her bir domain için bu temayı ayrı ayrı satın almanız gerekiyor. İlk satın alan müşterimize tema lisansı komple devredilmiş ve ürün  satıştan kaldırılmıştır.

Divi Tema

Yeterli satışa ulamadığından ve şahsen benim de bir türlü beğenemediğim bir tema olması sebebiyle mevcut lisansı yenilenmeyerek satıştan kaldırılmıştır.

Essentials Tema

Essentials temada sizin istediğiniz demo importu yaptıktan sonra, satın alma kodunu sitenizden sildiğimizde yapılan import kaybolduğundan tema satıştan kaldırılmıştır. Her domain için bu temayı ThemeForest’den satın almanız gerekiyor.

BeTheme Tema Lisansı

BeTheme isimli temada sizin istediğiniz demo importu yaptıktan sonra, satın alma kodunu sitenizden sildiğimizde temanın tema ayarları sayfasına ulaşılamadığında tema satıştan kaldırılmıştır. Her domain için bu temayı ThemeForest’den satın almanız gerekiyor.

Creote Tema Lisansı

Creote Tema Lisansı

Creote isimli temada demo import yaptıktan sonra satın alma kodunu sildiğimizde, temanın çalışması için gerekli olan Creote Addons eklentisi otomatik deaktive oluyor ve temanın düzgün çalışmasını engelliyor. Bu tema her projeniz için ayrı ayrı satın alınmalı. Bu sebeple ürün satıştan çıkartılmıştır.

Jannah Blog Tema Lisansı

Jannah Tema Lisansı

Jannah temada sizin istediğiniz demo importu yaptıktan sonra, satın alma kodunu sitenizden sildiğimizde temanın tema ayarlarına erişimi engellediği için satıştan kaldırılmıştır. Her domain için bu temayı ThemeForest’den satın almanız gerekiyor.

Satıştan Çıkartılan Eklentiler

Wordfence Lisansı

Kendi websitesinde sanki birden fazla sitede kullanılabilinir gibi gösterilen ama satın aldığınızda sadece 1 website için 99$ ücreti olduğunu öğrendiğimizde iade edip, satıştan kaldırdık.

WP Table Manager Lisansı

WP Table Manager

Bir müşterimin isteği üzerine aldığım WordPress sitelere tablolar eklemeye yarayan bir eklentidir. Kullanan tüm müşterilerim şikayetler bildirerek ürünün sağlıklı ya da beklendiği gibi çalışmadığını bildirmesi üzerine ürün satıştan kaldırılmıştır. Daha fazla kişinin canı yanmasın.

Ara
WeCreativez WhatsApp Support
Online Hızlı Sipariş
👋 Selam, Ben Fatih Özün