Hosting nedir?

Hosting, web sitenizi oluşturan dosyaların barındırıldığı web alanıdır.

Yönetim paneli nedir?

Yönetim Paneli; web site dosyalarınıza erişebildiğiniz, limitleriniz dahilinde site adresinizin uzantısına sahip eposta hesapları açabildiğiniz, sitenizin istatistiklerini görüntüleyebildiğiniz bir yönetim panelidir.

Sunucumda hangi dosya türlerini barındırabilirim?

Hosting alanınızda telif haklarını ihlal edebilecek her türlü dosya türleri ile mp3 müzik dosyaları ve pornografi içeren kayıtlar haricinde tüm Pdf, MS Word, MS Excel, rar ve zip uzantılı dokümanlarınızı barındırabilirsiniz.

FTP nedir, ne işe yarar?

FTP, bir dosya transfer protokolüdür. Sizin oluşturacağınız kullanıcı bilgileri ile web sitenizin belirli bir alanına ya da tüm alanına erişim imkanı verir. Bu protokol sayesinde web sitenizdeki dilediğiniz bir klasöre dosya yükleyebilir ya da dilediğiniz bir klasör içerisindeki dosyaları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Örneğin; web siteniz içerisine dosyalarim adında bir klasör oluşturup, sadece bu klasör içerisine erişim yetkisi bulunan bir kullanıcı oluşturabilir ve bu klasör içirisine web siteniz aracılığı ile paylaşmak istediğiniz dokümanlarını yükleyebilirsiniz. sirket-brosuru.pdf adında bir dokümanınızı bu oluşturduğunuz dosyalarim adlı klasörün içerisine yüklediğinizi varsayalım. Bir başkasının bu dokümana ulaşmasını sağlamak için www.websiteniz.com/dosyalarim/sirket-brosuru.pdf adresi vermeniz yeterlidir.

Tasarımlarınıza garanti veriyor musunuz?

Yaptığımız işe garanti verebilmek için hiç bir masraftan kaçınmıyoruz. Bu sebeple Türkiye’nin en iyi hosting firmalarından biriyle çalışıyoruz ve sadece lisanslı yazılımlar kullanıyoruz. Böylelikle sitenizin illegal saldırılara karşı maksimum korumak adına biz üzerimize düşeni yapıyoruz. Sorunun cevabı evet yaptığımız işe garanti veriyoruz. Bu garantiyi verebilmek için sitenizi bizim sunucularımızda barındırmanız gerekmektedir.

Neden sizin sunucunuzu kullanmalıyım?

Bir yapının sağlam olabilmesi için sadece yapıyı inşa ederken kaliteden ödün vermemek yeterli değildir. Bununla birlikte yapının zemin etüdü yapılmış, inşaat yapımına uygun bir zemin üzerine inşa edilmesi gerekir. Yaptıgımız tasarıma garanti verebilmemiz için sitenizin kaliteli, güvenlikten ve müşteri desteğinden ödün vermeden hizmet veren bir sunucuda barındırılması gerekir. Biz de tam olarak bu tanıma uygun bir İnternet Servis Sağlayıcısı ile çalışıyoruz.

Yaptıgınız websitelerin yönetim paneli var mı?

Tüm tasarımlarınızın yönetim paneli bulunmaktadır.

Yaptıgınız websiteler responsive mi?

Yaptığımız tüm tasarımlar laptop, tablet ve mobil telefonlarla uyumludur. Bu tasarım özelliğinin adı Responsive – Duyarlı Tasarım’dır.

Fiyat politikanız hakkında bilgi alabilir miyim?

Fiyatlarımız, ajans fiyatlarıyla kıyaslandığında çok düşük, merdiven altı tasarım yapan kişilerle kıyaslandığında biraz pahallıdır. Biz fiyatlarımızı oluştururken sizi mağdur etmemeye ve yaptığımız işin hakkını vermeyi ön planda tutarak oluşturduk. Daha çok kar elde etmek pahasına ucuz hosting firmaları ile çalışmıyoruz ve internette dağıtılan korsan temaları kullanmıyoruz.

Hem Türkiye’nin en güvenilir firması ile çalışıyoruz hem de sadece lisanslı, güncellenebilir yazılımlar kullanıyoruz. Kalite’nin de bir bedeli var. Dana Sucuk’la Tavuk Sucuk’u birbirine karıştırmayınız.