Gösterilen sonuç sayısı: 9

 • Elementor-Pro-Lisansi

  Elementor Pro Lisansı

  50 

  Elementor PRO lisansınızın güncelleme alma süresi satın alma tarihinden itibaren 1 yıldır. Bileşen aktivasyonu tarafımızdan yapılmakta olup, aktivasyonlarımız %100 gerçektir.

  1 Site Kurulumu: 50 TL

  Whatsapp ile sipariş vermek için TIKLA

 • Astra Pro Lisansı

  Astra Pro Lisansı

  50 

  Astra Pro bileşeninizin güncelleme alabileceğiniz geçerlilik süresi satın alma tarihinden itibaren 1 yıldır.

  1 Site Kurulumu: 50 TL

 • WPML Multilingual CMS Kurulumu

  100 

  Satın aldığınız bu ürün, bir yıllık ücreti 79$ olan, WPML’nin WPML Multilingual CMS Lisansını içermektedir. Websiteniz için tanımlanacak olan lisans anahtarınızın geçerlilik süresi, satın alma tarihinden itibaren 1 yıldır. Bizim sahip olduğumuz lisans Multilingual Agency‘dir. WPML’nin orjinal fiyatları için tıklayınız.

  1 Site Kurulumu: 100 TL

 • Kadance Pro Lisansı

  Kadence Pro Lisansı

  50 

  Bu satın alma, orjinal fiyatı 1 site için yıllık 69$ olan WordPress Kadence Theme Pro lisansını içermektedir. Lisansınızın geçerlilik süresi, satın alma tarihinden itibaren 1 yıldır.

  1 Site Kurulumu: 50 TL

 • Flatsome-Tema-Lisansi

  Flatsome Teması

  50 

  Flatsome Tema Lisansı işleminiz hemen yapılır. Lisansa Flatsome Studio erişimi dahildir. Böylelikle hazır yüzlerce şablonu kullanarak web sitenizi hızlıca tasarlayabilirsiniz. Lisanslı temanızın geçerlilik süresi, satın alma tarihinden itibaren 5 yıldır. Bu sürenin bitmesinin ardından yeniden satın almanız gerekmekte olup, almadığınız takdirde web siteleriniz için sağladığımız lisanslar iptal edilecektir.

  1 Site Kurulumu: 50 TL
  Lisanslı Kullanım Süresi: 5 Yıl

 • All in One WP Migration Ultimate Kurulumu

  100 

  Bu satın alma, All in One WP Migration bileşeninin 69$ değerindeki  Ultimate Extension yani Pro eklentisini içermektedir. Satın almanız sonrası Profil sayfanızdan İndirmeler linkine giderek ilgili bileşenleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Website kullanım sınırı yoktur. Dilediğiniz adette website için ömür boyu kullanım hakkınız bulunmaktadır.

 • smart-slider-3-lisansi

  Smart Slider 3 Lisansı

  50 

  Smart Slider 3 lisansınızın güncelleme alma süresi sınırsızdır. Bileşen aktivasyonu tarafımızdan yapılmakta olup, aktivasyonlarımız %100 gerçektir.

  1 Site Kurulumu: 50 TL

 • PowerPack Beaver Eklentisi

  PowerPack Beaver Eklentisi

  50 

  Kurulumunuzun güncelleme alma süresi satın alma tarihinden itibaren 1 yıldır. Bileşen aktivasyonu tarafımızdan yapılmakta olup, aktivasyonlarımız %100 gerçektir.

  1 Site Kurulumu: 50 TL

 • Beaver Builder Lisansı, Beaver Builder Bileşeni, Beaver Builder Kurulumu

  Beaver Builder Lisansı

  50 

  Teslimata Beaver Themer lisansı dahildir! Kurulacak bileşenlerinizin güncelleme alabileceği geçerlilik süresi satın alma tarihinden itibaren 1 yıldır. Bileşen aktivasyonu tarafımızdan yapılmakta olup, %100 gerçektir.

  1 Site Kurulumu: 50 TL