Responsive E-Mail Signature

Kurumsal imza ile e-postalarınıza yeni bir görünüm vermeye hazır olun! Tüm mobil cihazlarla uyumlu Kurumsal İmza‘nız ile daha profesyonel e-postalar yazmanın keyfini çıkaracaksınız. Gönderdiğiniz e-postalarınızı hem siz hem de e-posta alıcılarınız (responsive) duyarlı tasarım özelliği ile adaptif görüntülesin.

E-posta hesabınızı Mozilla Thunderbird, Outlook,Yandex Mail, MS Outlook ya da Gmail üzerinden kullanıyor olun. Size vereceğimiz HTML imzanızı saniyeler içinde tanımlayabilir ve Kurumsal İmza‘nızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurumsal imzanızı; Yandex imza, Gmail imza, Thunderbird imza, Outlook imza ve Gmail imza (mail imza) olarak kullanabilirsiniz.

HTML-E-Mail-Signature

Our Email Signature Options

Fixed Width Kurumsal İmza

Fixed Width Email Signatures

Fixed width kurumsal imza tasarımlarımız; 620px genişliğe sahiptir. İmza içerisinde kullanılan görseller bizim sunucumuzda barındırılır. Dilerseniz bu görsel ve ikonları kendi sunucunuza yükleyerek ve imza içerisindeki görsellerin bağlantı adreslerini güncelleyerek de kullanabilirsiniz. Bu kategoride 20 farklı imza tasarımımız bulunmakta olup, her bir tasarımın 11 farklı renk şablonu bulunmaktadır. 

Uyumluluk: Yandex, Gmail, MS Outlook , Thunderbird ve Outlook.com
İmza fiyatı $9,90’dir.

Fixed Width Kurumsal İmza Tasarımlarımız

Full Width Email Signatures

Full width kurumsal imza; genişliği %100 olan ya da ekranın tamamına yayılan kurumsal imza çeşididir. İçerisinde bulunan metinler tablolarla oluşturulmuştur. Yazı rengini ve imza alanlarının arkaplan rengini dilediğiniz gibi değiştirerek kullanabilirsiniz. Bu kategoride 50 farklı imza seçeneğimiz bulunmaktadır.  İmzanızı Kredi kartınızla güvenle sipariş verebilir, 24 saat içerisinde imzanıza sahip olabilirsiniz.

Uyumluluk: Yandex, Gmail, Thunderbird ve Outlook.com
İmza Fiyatı:  $9,90’dir.

Full Width Kurumsal İmza Tasarımlarımız
Full Width Kurumsal İmzalar
HTML E-Mail Signature 1

Special VIP Email Signatures

VIP özel kurumsal imza; genişliği %100 olan ya da ekranın tamamına yayılan kurumsal imza çeşididir. İçerisinde bulunan metinler tablolarla oluşturulmuştur. Yazı rengini ve imza alanlarının arkaplan rengini dilediğiniz gibi değiştirerek kullanabilirsiniz. Bu kategoride 20 farklı imza seçeneğimiz bulunmaktadır. Kimi imzaların altında menü bağlantıları da bulunur.

Uyumluluk: Yandex, Gmail, Thunderbird, MS Outlook ve Outlook.com
İmza Fiyatı:  $9,90’dir.

VIP Kurumsal İmza Tasarımlarımız