E-Mail Service with Limitless Disk!

Free email services such as Hotmail, Gmail, and Yahoo are for personal use only. Using your Business E-mail address which created with your company domain such as [email protected] is going to give you and your company professionalism and stand out.

Start using our Business E-mail service today and forget deleting your messages from your inbox. Because the email accounts which provided by us have no disk quato. Moreover, 15 e-mail accounts without disk quota is only $99 per year! (Please contact us for more accounts)

Kurumsal E-Posta

E-postalarınız ofisteki bilgisayarınızda kaldı diye üzülmeyin. İster Outlook (ve diğer istemciler), ister webmail, ister cep telefonunuz üzerinden e-postalarınıza her yerden bulut sunucu altyapımız sayesinden kesintisiz olarak erişin.

Sıklıkla Sorulan Kurumsal E-posta Soru ve Cevapları

Sınırlara Takılmadan Eposta Hizmetinizi Hemen Sipariş Verin

Saatlik e-posta gönderim limiti var mı?

Her geçen gün artan spam mail gönderimi sebebiyle Hotmail ve Gmail gibi firmalar sıkı spam politikaları geliştirmekte ve her geçen gün kurallarını sıkılaştırmaktadır. Bu sebepten dolayı kullanıcı (e-posta hesabı) başı saatlik toplam 100 adet olmak üzere gönderim limiti bulunmaktadır.

Kurumsal e-posta hizmetini kullanarak toplu gönderim yapabilir miyim?

Eğer şirketinize ait müşterilerinize izinli mail gönderimi yapmak istiyorsanız bu iş için hizmet veren MailChimp vb. toplu mail gönderme servislerini kullanmalısınız. Bulut e-posta hizmetimiz üzerinden toplu gönderimlere izin verilmemektedir. Kurumsal e-posta hizmeti veren hiçbir firma toplu mail gönderimini desteklemeyecektir.

Bir veya birkaç e-postamı sildim ve geri getirmek istiyorum, ne yapabilirim?

E-postalar kalıcı olarak silinir ve geri getirilemezler.

Ödeyeceğim ücreti nasıl hesaplamalıyım?

Kurumsal E-posta hizmetinizin yıllık ödeme tutarı 99$+KDV‘dir. Bu ödeme sonrası alanadınıza ait 15 Adet Kotasız E-posta Hesabı kullanabilirsiniz. Daha yüksek adetler için teklif isteyiniz.

Kullandığım paket doldu, ne yapmalıyım?

Çok şakacısınız. Kullanacağınız Kurumsal E-posta hizmetimizin herhangi bir disk kotası olmadığı için böyle bir sorunla asla karşılaşmayacaksınız.

Kimler Kurumsal E-Posta hizmetinizden faydalanabilir?

Kurumsal E-Posta için yukarıda fiyat bilgileri belirtilen hizmetimiz sadece Webdeyeral Müşterileri içindir. Siz de bu hizmetimizi bu fiyatlara sahip olmak isterseniz iletişime geçiniz.

Business E-Mail Features