Webmail Parola Değiştirme

Webmail Parola Değiştirme

Webmail Parola Değiştirme

Bu yazımızda webmail parola değiştirme işlemini nasıl yapabileceğinizi anlatacağız. Lütfen aşağıdaki adımları uygulayınız:

1- Webmail adresinizi ziyaret ediniz. Bu adres webmail.siteniz.com gibidir. Size göre değiştirerek browser’inizin adres yazma çubuğuna yazarak enter’a basıyoruz ve aşağıdaki karşılama ekranı ile karşılaşıyoruz.


2- Eposta Adresi ve Password (Parola) bilgilerinizi yazarak Oturum Açma butonuna basıyoruz. Ardından açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan mail adresinizin sağındaki ok’u tıklayıp açılan menüdeki Password & Security (Parola & Güvenlik) seçeneğini seçiyoruz.


3- Son olarak aşağıdaki gibi New Password (Yeni Parola) alanına yeni parolanızı, Confirm New Password (Yeni Parolanızı Onaylayınız) alanına da yazdığınız yeni parolanızı tekrar yazıp değişiklikleri kaydetmek için Save (Kaydet) butonunu seçiyoruz.


Tebrikler! Parolanızı başarıyla değiştirdiniz. Bir başka yazıda görüşmek dileğiyle,

Webdeyeral

Haber Bültenime Katıl

Yakında paylaşmaya başlayacağım website tasarımı yapmak için bilinmesi gerekenler konulu paylaşımlarımdan haberdar olmak isterseniz içerik bültenime ücretsiz abone olabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Teklif İsteği Göndermeden Önce

Benim Sizden Bir Ricam Var

Lütfen teklif talebinde bulunmadan, öncelikle hizmet sayfalarımı inceleyip, web tasarım fiyatlarım hakkında bilgi sahibi olunuz.

Tüm diğer sorularınız için İletişim sayfamda bana ulaşabileceğiniz bilgilerimi bulabilirsiniz. İletişime geçmek için çekinmeyiniz.