Ortak Tasarım Özellikleri

Aşağıdakiler özellikler tüm tasarım paketlerinde size sunulmaktadır.
Responsive Tasarım

Responsive Tasarım

Tasarımını yaptığımız tüm siteler %100 Responsive duyarlı tasarıma sahiptir. Ziyaret ettiğiniz cihaz tablet, akıllı telefon ya da bilgisayar olsun, siteniz otomatik olarak şeklini ilgili cihaza göre otomatik ayarlar.

Lisanslı Yazılım

Lisanslı Yazılım

Web siteniz için her zaman lisanslı tema ve eklentiler kullanıyoruz. Aksi halde, bilgisayar korsanları websitenizde oluşabilecek hataları keşfedebilir ve web sitenize zarar verebilir.

Limitsiz Hosting

Limitsiz Hosting

Webdeyeral sizi sınırlamaz. Tüm müşterilerimize sınırsız disk alanı olan ve sınırsız bant genişliğine sahip ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir sunucu sağlıyoruz.

SEO Uyumlu Tasarım

SEO Uyumlu Tasarım

Web siteniz için ücretsiz Arama Motoru Optimizasyonu çalışması yapılarak tüm sayfalarınız SEO uyumlu tasarlanır.

Ücretsiz Kurumsal E-Posta

Ücretsiz Kurumsal E-Posta

eposta@alanadiniz.com gibi size özel 1 adet Kurumsal Eposta hediye. Üstelik kotasız ve limitsiz!

Size Özel Yönetim Paneli

Size Özel Yönetim Paneli

Web sitenizi size özel bir yönetim paneliyle teslim ediyoruz. Böylelikle gelecekteki isteklerinizi kolaylıkla ücretsiz yapabiliyor olacaksınız.

Ücretsiz SSL Sertifika

Ücretsiz SSL Sertifika

Bir SSL Güvenlik Sertifikası’na sahip olmak siteniz için çok önemlidir. Google SSL’e sahip siteleri daha çok sever. Biz de SSL hizmetiniz Ücretsiz!

Ücretsiz Destek

Ücretsiz Destek & Bakım

Tüm müşterilerimizin yıl içerisinde değişiklik taleplerini ücretsiz yerine getiriyoruz ve websitenizin bakımını düzenli olarak biz yapıyoruz.

Güncelleme & Yedekleme

Güncelleme ve Yedekleme

Temalarınızın tema dosyalarını ve websitenizin eklentilerini düzenli olarak güncelleyerek sitenizin güvenli kalmasını sağlıyor ve ücretsiz yedekleme hizmeti sunuyoruz.