skip to Main Content

VIP Üyelik Nedir?

VIP Üyelik; websitemiz üzerinden sürekli ticaret yaptığımız, geçmiş sipariş toplamı 7500 TL’nin üzerinde olan ya da bu ücreti peşinen ödemeyi kabul eden seçkin müşterilerimiz için oluşturduğumuz ayrıcalıklı bir üyelik modelidir.

Bu üyelik modeline sahip müşterilerimizin web tasarıma konu olan lisans maliyetlerini uzun dönemde minimuma indirmek, piyasadaki güvenilirliğinden şüphe duyulan ürünler yerine, %100 orijinal lisansa sahip güvenli ürünleri kendileriyle buluşturmak, kazançlarını maksimuma çıkarmalarına yardımcı olmak ve işbirliğimizin daha uzun süreler devam etmesini amaçlamaktayız.

1 YILLIK
VIP ÜYELİK ÜCRETİ
5500 TL’DİR

VIP Üyelik Avantajları Nedir?

Mağazamızda sizlere sunduğumuz ürünlerin bir çoğu 1 yıllık kullanım süreleriyle hizmetinize sunulmaktadır. VIP üyeler mağazamızdaki ürünlerin tamamını, üyelikleri aktif olduğu sürece lisanslı bir şekilde kullanma avantajına sahiptirler.

Her yıl ortalama 50.000 ile 100.000 TL arasında yeni ürün yatırımı yaparak ürün portföyümüzü geliştirmekte, ihtiyaç duyabileceğiniz ürünleri sizlerin hizmetine sunmaktayız. Biz bu ürünlere her yıl düzenli lisans yenileme ödemesi yaparken, VIP üyeler bu ürünler için müşterilerinden her yıl lisans ücreti de talep edebilirler. Çünkü bu ürünleri piyasada Ömür Boyu satan satıcı bulunmamakta, satanların da zaten %100 güncellenebilir, orijinal ürün sunmadığı herkesçe bilinmektedir.

VIP Üyelik Avantajları Nelerdir?

Lisanlı Ürün Kullanımı

VIP üyeler; geçmişte satın olmuş oldukları örneğin 25.000 TL’lik siparişlerinin yıllık yenilemesi için sadece 5500 TL yıllık VIP üyelik ücretlerini ödeyerek aldıkları ürünleri lisanslı bir şekilde kullanmaya devam ederler.

750 TL’ye 1 Tema + 5 Eklenti

VIP Üyeler, ister kendi siteleri için isterlerse de müşteri web siteleri için sadece 750 TL ödeyerek, mağazamızdan dilediği 1 temayı ve istediği 5 eklentiyi tek siparişte alabilirler.

Her Yıl Lisans Tahsilatı Yaparlar

Bu ürünlerin kullanım sürelerinin 1 yıl olduğunu düşündüğümüzde, müşterilerinden her yıl müşteri web sitelerinde kullandıkları ürünler için lisans ücreti talep ederek, düzenli pasif gelir elde edebilirler.

VIP Üyelere Sunduğumuz Hediyeler

1 yıllık toplam maliyeti 1500$’dan fazla olan profesyonel ürün VIP üyeleri bekliyor.

WordPress sitelerin en önemli konusu güvenliğidir. Bu doğrultuda aşağıda ücretsiz sunulan ürünlerin toplam yıllık maliyeti 40.000 TL’den fazladır! VIP müşterilerimiz bu ürünleri istediği müşteri web sitesinde lisanslamasını kendisi yaparak özgürce kullanır ve tasarladığı web sitelerin güvenli kalmalarını sağlayarak müşterilerden bakım, güncelleme ve yedekleme hizmet ücreti de alabilirler.

VIP Üyelere Özel Premium Ürünler (2150$)

CleanTalk Anti-Spam Protection (300$) – Web sitelerinizin Spam sorununa %100 kesin çözüm.

Clean Talk WordPress Security (300$) – Web sitelerinizin güvenliğini için tek ürün.

WP Reset Pro (350$) – WP Reset Pro ile tüm değişiklikleri adım adım geri alın, yaptıgınız tasarımlar, harcadığınız emek kaybolmasın.

Smart Slider 3 Pro (249$) – 150’den fazla premium slayt arşiviyle göz alıcı slaytlar tasarla.

All-in-One WP Migration Google Drive Extension (99$) – Site yedeklemek artık AIO ile çocuk oyuncağı. Limitsiz sitede kullan.

Imagify Infinite Unlimited (99$) – Size özel API ile, dilediğiniz web sitede limitsiz imaj optimizasyonu yapın.

Coming Soon & Maintenance Premium (179$) – Coming Soon ve Maintenance eklentisinin premium versiyonu.

Yeniden Lisanslama Ücreti

Sunduğumuz ürünlerde sıklıkla karşılaştığımız ve bize oldukça zaman kaybettiren konu, ürünlerin lisanslarının kaybedilmesidir. Çoğunlukla ya sunucu değiştirdiğiniz, ya sitenizi resetlediğiniz ya da yanlışlıkla sizlere tanımlanan lisansların silinmesine neden olmaktasınız.

Piyasada bu ürünleri orijinal olarak bizim gibi satan yeterli satıcı yok ve bu satıcılar dahi bu gibi durumlarda telafi lisanslaması yapmamaktalar. Lifetime kullanım olanağına sahip olduğunuz ürün ya da ürünlerin lisansını herhangi bir nedenle kaybederseniz, yeniden lisanslama için YANDAKİ YENİDEN LİSANSLAMA ÜCRETİ TALEP EDİLECEKTİR.

LİSANS YENİLEME ÜCRETLERİ

1 ürün için 30 TL,
2-3 ürün için 60 TL,
4-5 ürün için 100 TL ve
6+ ürün için 150 TL

Ara
WeCreativez WhatsApp Support
Online Hızlı Sipariş
👋 Selam, Ben Fatih Özün