skip to Main Content

Müşteriler

Web sitemiz üzerinden satın aldığı toplam ürün tutarı 7500 TL’nin altında kalan müşteri grubudur.

Bu müşterilerimiz Ömür Boyu diye nitelendirdiğimiz ürünler dışında kalan tüm ürün siparişlerini bir yıl lisanslı bir şekilde kullanma hakkına sahiptirler.

Aldıkları ürünlerin üzerinden 1 yıl geçtiğinde, aynı ürünlerin yıllık yenileme ödemelerini yapmak suretiyle yeniden kullanabilirler. Yeni ürün isteğinde bulunamazlar.

VIP Üyeler

Web sitemiz üzerinden satın aldığı toplam ürün tutarı 7500 TL’nin üzerinde olan müşteri grubudur. VIP müşteriler; genellikle yüksek hacimli ve devamlı siparişler veren, çoğunlukla web ajansı gibi çalışan, Freelance Web Tasarımcı müşterilerimizdir.

Bu müşteriler; üyelikleri aktif olduğu sürece, satın almış oldukları tema ve eklentileri lisanslı kullanırlar. Önceden aldıkları ürünler için her yıl lisans yenileme ücreti ödemezler. Geçmiş siparişlerine konu olan ürünleri lisanslı kullanmaya devam edebilmek için sadece  yıllık VIP üyelik ücretlerini öderler.

Ayrıca bu üyeler; bir web site için sadece 500 TL ödeyerek, mağazamızda yer alan dilediği ürünü tek seferde alabilir, mağazamızda olmayan ürünler için ihtiyaç duydukları ürünlerin satın alınması için talepte bulunabilir ve kendileri için seçilen 30.000 TL’den fazla özel ürünü ücretsiz kullanabilirler.

Ara
WeCreativez WhatsApp Support
Online Hızlı Sipariş
👋 Selam, Ben Fatih Özün