Sipariş Ver

Sipariş Vermeden Önce

Hizmet Koşullarını Okuyunuz

Lütfen sipariş talebinde bulunmadan önce aşağıda yer alan siparişinize konu olan hizmet koşullarını okuyunuz.

Eğer bu bir website sipariş isteği ise projenizle ilgili bilgiyi mesaj alanında detaylıca belirtiniz. 

Hizmet Koşulları

 1. Tasarım ücretinin %70’i iş başlangıcında, kalan %30 ise iş teslim edildikten sonraki 7 gün içerisinde ödenmelidir.
 2. Tasarım hizmeti ancak tarafımdan sağlayacağım sunucuya yüklenir.
 3. Müşteri sunucusuna tasarım hizmeti verilmez.
 4. Websiteniz için sağlanacak tema ya da bileşen lisansları ancak websiteniz webdeyeral sunucularında bulunduğu sürece sağlanır.
 5. Websitenizi başka bir sunucuya taşımamı talep edip, iş birliğimizi sonlandırmak isterseniz, websiteniz için sağlanan tüm tema ve bileşen lisansları iptal edilir. Bu iptaller sitenizin çalışmasına engel değildir. Ancak bu bileşen ve tema dosyalarının güncellemelerine olan erişim kesilmiş olur.
 6. Domain tarafımca sağlanabilir ama alacağınız hizmetin güvenliği için websiteniz için kullanılacak domain yani alanadı’nın tarafınızca alınması sizin menfaatinizedir. Çalışacağınız kişiden memnun kalmadığınızda tasarımcınızdan sorunsuzca ayrılabilmeniz için domain kontrolünüzün sizde olması gerekir. Aksi halde hizmet aldığınız kişi ya da şirkete gebe kalabilirsiniz.
 7. Tasarımını yaptığımız websiteniz için uygun profile sahip bir kullanıcı hesabı tarafınıza sağlanır. 
 8. Websitenizin güncellenerek gerekli bakımlarının periyodik olarak yapılabilmesi, tespit edilecek olası sorunların hızlı bir şekilde düzeltilebilmesi için Websitenizde admin olarak bir kullanıcı hesabım her zaman olmak zorundadır.
 9. Sitenizin admin paneline erişimim kesilemez.
 10. İstemeniz halinde sunucu kontrol panelinize erişim yetkisi verebilirim. Talep edilmemesi halinde bu bilgiyi paylaşmıyorum.
 11. Aldığınız hizmetten memnun kalmamanız halinde, alacağınız başka bir sunucuya websitenizi ücretsiz dilediğiniz zaman taşıyabilirim.

Ayrıca Hizmet Şartları sayfamı inceleyiniz.

 1. Bu hizmetten yararlanabilmeniz için tercih ettiğiniz alanadınızı, hizmetin aktif olabilmesi için gerekli sunucuyu ve e-posta altyapısını biz sağlamaktayız.
 2. Alanadınıza bağlı tüm hesaplardan saatlik toplam 300 adet olmak üzere gönderim limiti bulunmaktadır.
 3. Kurumsal e-posta hizmetimiz üzerinden toplu mail gönderimlerine izin verilmemektedir. Kurumsal e-posta hizmeti veren hiçbir firma toplu mail gönderimini desteklemez. Eğer şirketinize ait müşterilerinize izinli mail gönderimi yapmak istiyorsanız bu iş için hizmet veren MailChimp, SendPulse vb. toplu mail gönderme servislerini kullanmalısınız.
 4. Aynı mailde en fazla 30 kişiyi ekleyebilirsiniz. Bir maile 15 kişiden fazla alıcı eklemek, o mailin Spam’a düşme ya da iletilememe olasılığını atırır.
 5. E-postalarınızı sildiğinizde kalıcı olarak silinir ve geri getirilemezler.
 6. Kullanacağınız hesaplar tarafımızdan açılarak, hesap bilgileri tarafınıza iletilmektedir. Dilerseniz açılan hesapların parolasını daha sonra kendisiniz değiştirebilirsiniz.
 7. Tarafınıza teslim edilen hesaplardan birinin ya da bir kaçının parolasını unutmanız halinde bizimle iletişime geçmeli, parolanın sıfırlanması için talepte bulunmalısınız.
 8. Yıllık yenileme ücretini ödemeyen müşterilerin hizmeti askıya alınır. Bu gibi durumda mevcut hesaplar kullanılamaz. 15 gün içerisinde ödemesini yapmayan hizmet tamamen kapatılır ve tüm hesaplar içerisinde bulunan e-posta kayıtlarıyla birlikte tamamen silinir.
 9. Müşteri, e-posta kutularında bulunan verinin yedeklemesinden kendisi sorumludur. Olası mail kayıplarından Webdeyeral sorumlu tutulamaz.
 1. Satın alınan bileşen lisansı 1 alanadı için geçerlidir.
 2. Sağlayacağımız lisansın websitenize tanımlanabilmesi için tarafımıza geçici bir admin girişi sağlanmalıdır.
 3. Sağlayacağımız lisansın kullanım süresi, satın alma tarihinizden itibaren 1 yıldır.
 4. Bu sürenin bitmesine kısa bir süre kala tarafınıza ödemenin yenilenmesi gerektiğine dair hatırlatma yapılacaktır.
 5. Ödemenin yenilenmesi halinde ilgili lisansı 1 yıl daha kullanma hakkına sahip olacaksınız.
 6. Yenileme ödemesi yapılmaması durumunda lisan iptal edilir. Böyle bir durumda müşteri ilgili bileşeni kullanmaya devam edebilir. Lisansın iptal edilmesi sebebiyle müşteri ilgili bileşenin sadece güncellemelerini alamaz.