Sipariş Ver

Sipariş Vermeden Önce

Benim Sizden Bir Ricam Var

Lütfen sipariş talebinde bulunmadan önce aşağıda yer alan siparişinize konu olan hizmet şartlarımı okuyunuz.

Eğer bu bir website sipariş isteği ise projenizle ilgili bilgiyi mesaj alanında detaylıca belirtiniz. 

 1. Tasarım ücretinin %70’i iş başlangıcında, kalan %30 ise iş teslim edildikten sonraki 7 gün içerisinde ödenmelidir.
 2. Tasarım hizmeti ancak tarafımdan sağlayacağım sunucuya yüklenir.
 3. Müşteri sunucusuna tasarım hizmeti verilmez.
 4. Websiteniz için sağlanacak tema ya da bileşen lisansları ancak websiteniz webdeyeral sunucularında bulunduğu sürece sağlanır.
 5. Websitenizi başka bir sunucuya taşımamı talep edip, iş birliğimizi sonlandırmak isterseniz, websiteniz için sağlanan tüm tema ve bileşen lisansları iptal edilir. Bu iptaller sitenizin çalışmasına engel değildir. Ancak bu bileşen ve tema dosyalarının güncellemelerine olan erişim kesilmiş olur.
 6. Domain tarafımca sağlanabilir ama alacağınız hizmetin güvenliği için websiteniz için kullanılacak domain yani alanadı’nın tarafınızca alınması sizin menfaatinizedir. Çalışacağınız kişiden memnun kalmadığınızda tasarımcınızdan sorunsuzca ayrılabilmeniz için domain kontrolünüzün sizde olması gerekir. Aksi halde hizmet aldığınız kişi ya da şirkete gebe kalabilirsiniz.
 7. Tasarımını yaptığımız websiteniz için uygun profile sahip bir kullanıcı hesabı tarafınıza sağlanır. 
 8. Websitenizin güncellenerek gerekli bakımlarının periyodik olarak yapılabilmesi, tespit edilecek olası sorunların hızlı bir şekilde düzeltilebilmesi için Websitenizde admin olarak bir kullanıcı hesabım her zaman olmak zorundadır.
 9. Sitenizin admin paneline erişimim kesilemez.
 10. İstemeniz halinde sunucu kontrol panelinize erişim yetkisi verebilirim. Talep edilmemesi halinde bu bilgiyi paylaşmıyorum.
 11. Aldığınız hizmetten memnun kalmamanız halinde, alacağınız başka bir sunucuya websitenizi ücretsiz dilediğiniz zaman taşıyabilirim.

Ayrıca Hizmet Şartları sayfamı inceleyiniz.