skip to Main Content

Ömür Boyu Lisans Nedir?

Litetime olarak da bildiğimiz Ömür Boyu Lisans’ın manası; ilgili ürün, kendi orjinal satış sitesinde satışta olduğu sürece yeniden ve yeniden yenileme ücreti ödemek zorunda kalmadan kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Kimi zaman bazı ürünler kendilerini geliştiremedikleri, beklenen satış kitlesine ulaşamadıkları ve diğer başka nedenlerle kendini satıştan çekebilmektedir. Bu gibi bir durumun oluşması, buradan satın aldığınız ürünü artık kullanamayacağınız ya da gelecek güncellemeleri alamayacağınız için zaten kullanmamanız gerektiğini gösterir.

Ömür Boyu Lisansın Süresi Nedir?

Ömür Boyu Lisans olarak web sitemiz webdeyeral.net’de ve R10.net’deki satış konumuzda satışını yaptığımız ürünlerin garantili minimum kullandırım süresi 3 yıl ile sınırlıdır. 3. yılın sonunda ilgili ürünleri hala kullanmaya devam etmek istiyorsanız o günün koşullarındaki güncel ürün satış ücretini ödeyerek ürün lisansınızı bir 3 yıl daha uzatabilirsiniz.

Böyle bir sene sınırlamasının koyulmasının elzem olduğunu takdir edersiniz. Yoksa ömrümüz satışını yaptığımız ürünlerin ömür boyu yeniden lisanslanması için tarafımıza iletilecek destek mesajlarına cevap vermekle geçecek ve bu durum bize bir gelir sağlamayacağı gibi, aksine Webdeyeral’ı gelecek vizyon ve hedeflerinden uzaklaşmasına neden olacaktır.

Aldığım Ürünün Lisansını Kaybedersem Ne Olur?

Ömür Boyu lisans olarak aldığınız ürünlerin lisansını herhangi bir nedenle kaybederseniz, yeniden lisanslama işlem başına sadece 50 TL ödeyerek, ilgili ürünlerin aynı web siteniz için yeniden lisanslanmasını talep edebilirsiniz. Bu sembolik ücret 1 ürün için de 10 ürün içinde aynıdır. Bu ücretin talep edilmesi yeniden lisanslamanın suistimal edilmesini minimuma indirmek ve sizin için ayıracağımız zamanı en azından tolere edebilmek adına istenmektedir.

50 TL yeniden lisanslama ücreti yıl içerisinde güncellenebilir ve her zaman bu sayfadan takip edilebilir.

Bizim Bu Satış Türündeki Amacımız Nedir?

Elementor Pro, Rank Math Pro, WPForms gibi eklentileri her yıl peynir ekmek gibi satabiliyorken, neden böyle bir çılgınlık yapıyor olabiliriz?

Kısaca bu durumu 3 maddede özetleyebiliriz:

    1. Webdeyeral olarak bizim amacımız; en çok ihtiyaç duyduğunuz eklentileri her yıl yeniden lisans ücreti ödemeden, daha uzun süreyle kullanmanızı sağlamaktır.
    2. Bizim sağladığımız lisanslarla oluşturduğunuz müşteri web sitelerinizden siz her yıl lisans yenileme ücretlerinizi 3 yıl süreyle almaya devam edecek, böylece siz de kazanacaksınız.
    3. Bir ürünü 1 yıllık sattığımızda, bu süre bittiğinde yenileme ödemelerini tahsil etmek çok zaman kaybettiriyor. Biz de bu sıkıntılı sürecimizi böylece 3 yıl ertelemiş oluyoruz.

Bu uygulamayı Türkiye’de İlk Yapan olduğumuzu iddia ediyoruz. Ezberleri bozmaya geldiğimizi daha öncelerde ifade etmiştik. Webdeyeral müşterisini her alanda destekler. Para her zaman kazanılır. Biz sizi kazanmayı hedefliyoruz. Bizimle çalışmak her web tasarımcının ya da web tasarım ajansının menfaatinedir.

Örneğin; Lifetime Satışı Olmayan Elementor Pro’yu Nasıl 3 Yıl Satmayı Taahhüt Edebiliyoruz?

WordPres ile Freelance Web Tasarım işini 2015’den beridir yapıyoruz. Şuan aktif 50’den fazla referans müşteri websitemiz mevcuttur. Buradan bakabilirsiniz. Bu müşteri sitelerinin aylık periyodik güncelleme ve bakımı tarafımızdan yapılmakta ve bu hizmet karşılığında müşterilerimizden bir ödeme almaktayız. Bkz: Hizmet Fiyatlarım

Bu web siteler, satışını yapmakta olduğumuz ürünler kullanılarak yapıldı. Her bir müşteri web sitemizin hayatına sağlıklı devam edebilmesi için, bu sitelerde kullandığımız tema ve eklentileri her yıl zaten yenilemek zorundayız. Örneğin; bu yıl hiç Elementor Pro satışı yapamadığımızı varsaysak, biz bu ürünün lisansını yine de yenilemek zorundayız. Çünkü bu ürünü kullanarak onlarca website tasarladık. Bu web sitelerden aldığımız yıllık yenileme ücreti bu eklentinin lisans maliyetini zaten karşılamakta.

Bizim Taahhüdümüz Nedir?

Lifetime olarak sattığımız ama henüz 1 yıllık kullanım hakkımız olan ürünlerin yenileme dönemleri geldiğinde; bütçemizin müsaitlik durumuna göre bu ürünleri ya Lifetime olarak ya da yine 1 yıl olarak yenileme ödemelerini yapacağımızı taahhüt ediyoruz.

Webdeyeral olarak tarafımızdan alacağınız ürünü; size taahhüt ettiğimiz süre boyunca kullanmanızı sağlamak, sizin kullanım süreniz dolmasa bile aldığınız ürünün kullanım lisansı için yenileme ödemesinin zamanında yapılması, markamız Webdeyeral ya da şahsım Fatih Özün sorumluluğundadır. Bu durumun aksi olması halinde ödediğiniz ücreti o günün güncel satış fiyatlarımız üzerinden %100 geri alabileceğinizi taahhüt ediyoruz.

Ara
WeCreativez WhatsApp Support
Online Hızlı Sipariş
👋 Selam, Ben Fatih Özün