Bizi Tercih Etmeniz İçin Çok Sebebiniz Var!

Lisanslı Tasarımla İllegal Saldırılara Hazırlıklıyız

Tasarımlarımızı yalnızca Lisanslı Tema ve Bileşenler kullanarak hazırlıyoruz. Web sitenizi düzenli aralıklarla güncelliyor ve yedekliyoruz. Herhangi bir nedenle sorun yaşamanız halinde mevcut yedeklerimizden sitenizi geri yüklüyor, sorunlarınızı çok kısa süre içerisinde çözüyoruz

Türkiye Lokasyonlu Üstün Veri Merkezi ve Network Altyapısı

Tüm sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye’nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olanTürk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

datacenter

Web siteleriniz Türkiye ADSL ve Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahip olacak. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek amacıyla Türkiye’nin en güvenilir hosting hizmet sağlayıcısıyla çalışıyoruz. Hosting Sağlacımızın Türk Telekom Gayrettepe veri merkezinde yaklaşık 1200 sunucu kapasiteli, güvenlik kafesi ile çevrili kapalı bir sunucu odası bulunmaktadır. Hosting firmamızın sahip olduğu sunucuların toplam internet çıkış hızı 2 x 10Gbps‘dır.

Yüksek Performans

Bir çok blog ve haber sitesi sunucularımız üzerinden yayın yapmaktadır. Sunucularımız ve uygulamalarımız yüksek performansta çalışmak üzere optimize edilmiştir.

60.000‘den fazla web sitesini barındıran sunucu sağlayıcımız, yüksek performanslı ve kaliteli hosting servisi ile kendini kanıtlamış bir firmadır. Sitenizin ihtiyaçları doğrultusunda sizin için seçeceğiniz kurumsal hosting ile kalite ile tanışacaksınız.

Sitenizi Ücretsiz Taşıyoruz

Taşınmak ZahmetlidirBir sunucudan farklı bir sunucuya site taşımak zahmetli bir süreçtir. DNS tanımlamaları; hesapların tekrar açılması, taşıma sırasında meydana gelen uyumsuzluklar; süreci kullanıcı açısından her an daha keyifsiz bir hale getirebilir.

Webdeyeral kalitesine geçmek isteyen müşterilerimizin web sitelerini ücretsiz olarak taşıyor ve hizmet sürecini sitenin taşınmasından itibaren onayınız ile başlatıyoruz.

Webdeyeral Müşterilerine Ücretsiz Destek

Müşterilerimizin en memnun olduğu nokta da onlara sunduğumuz Ücretsiz Destek! Webdeyeral müşterileri web sitelerinde yapılmasını istediği değişikliği, ekleme ve çıkartma işlemlerin hiçbir ücret ödemeden yaptırabiliyor. Ayrıca; yıllık ödedikleri Hosting&Domain yenileme ücreti haricinde süpriz, ekstra ödemelerle karşılaşmıyor.

Daima Sizinleyiz

Bireysel kurumsal ayrımı yapmadan dünya standartlarındaki internet hizmetlerini yıllardır en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Referanslarımız‘da yer alan değerli müşterimiz bunun bir kanıtı.

Herkes İçin Teknoloji

Bulut bilişim, ağ yedekliliği, sanallaştırma. Bu ve diğer yeni kavramlar sizi endişelendirmesin. Siz işinize odaklanın, gerisini bize bırakın.

Her Zaman Hazırlıklıyız

Siz değerli müşterilerimize profesyonel ölçüde hizmet veriyoruz ve size daha fazla nasıl faydalı olabiliriz’in hesaplarını yapıyoruz.

5 Yıldızlı Yorumlarımız

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizden, Sosyal Medya hesaplarımız üzerinde aldıkları hizmeti değerlendirmelerini rica ettik. Bakalım neler söylemişler. Tüm yorumları incelemek için Müşteri Yorumları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Firma olarak ihtiyacımız olan şey web'de olmakmış bunun farkına vardıktan sonra başvurduk. Aradaki farkın ne kadar büyük olduğunu görünce bu iş için neden bu kadar gecikdiğimizi anlamakta zorluk çektik. Herkese tavsiye ederim. Ssizin için de geç olmadan çalışmanızı yaptırın.

Alim Saadettin Aşıcı
Facebook Geribildirimi
Rating: 5

Bu işlerde hızlı sonuç önemlidir.Tereddütle verdiğimiz işimizi kısa zamanda beklediğimizden daha kaliteli olarak teslim ettiler.Birde personelin yaklaşımları hep olumlu yönde oldu zor yapılır dediğimiz işleri bile olumlu olarak sonuçlandırdılar ve personelin sıcakkanlılığı ve çabası bizi çok mutlu etti bir daha web sitelerimizle ilgili her çalışmamızda ilk arayacağım firma olacak ilginize çok teşekkür ederim

Uğur Kuruçay
Facebook Geribildirimi
Rating: 5

Fatih Beyle daha önce birkaç çalışma yapmıştık ...Gece gündüz demeden telefonlarımıza cevap verdi. Üstlendiği her şeyi zamanında yerine getirdiği gibi beklentilerimize fazlasıyla cevap verdi... Bu sebeple yeni çalışmalarımızı birlikte yürütüyoruz... Kendisine iyi niyetli ve samimi hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Çınar Emlak Bandırma
Facebook Geribildirimi
Rating: 5

Web tasarım diyince akla gelinen ilk site. Doğru yerdesiniz

Muhammed Demirci
Facebook Geribildirimi
Rating: 5

Ne istediginizi anlayip kisa surede size somut örnekler sunan insanlarla calismanin ayricaligini bize hissettirdiginiz icin tesekkurler. Web tasarimimiz, brosurlerimiz tek kelimeyle mukemmel oldu. Her sey icin tesekkurler.

Sevda Kaya
Facebook Geribildirimi
Rating: 5

Broşür çalışması yaptırma kararı aldık. Çok memnun kaldık çok teşekkürler

Emel Yasin Göz
Facebook Geribildirimi
Rating: 5

Sizi de aramızda görmek isteriz

Biz; yaptığımız işin, verdiğimiz sözlerin ve hizmetin hem farkındayız hem de arkasındayız.

Ödediğiniz ücret karşılığında ne alacağınızı bilmenin, desteğe ihtiyaç duyduğunuzda gece-gündüz demeden ücretsiz destek almanın ve en önemlisi ekstra hiçbir ücretle karşı karşıya kalmayacak olmanızın keyfini çıkarın! Webdeyeral‘dan hizmet alan müşteriler bizi yakın çevresine ve arkadaşlarına da tavsiye ediyor. Çünkü bizim onlara verdiğimiz değeri ve güveni sonuna kadar hissediyorlar.

Şimdi teklif isteyin; sizin için ne yapabiliriz, size nasıl faydalı olabiliriz bir bakalım.

Hemen Teklif İste