skip to Main Content

İşte karşınızda yeni puan sistemimiz ve size kazandırdıkları. Hepimize hayırlı olsun.

Puan Sistemi Nedir?

Uzun zamandır bu sistem üzerinde çalışıyor, kafa yoruyordum. Sonunda kafada oturdu ve şekillendi. bana da uygulamak kaldı. Umarım bu gelişmeler sizi mutlu eder.

Puan sisteminin amacı birlikte kazanmak ve Webdeyeral’ın bilinirliğinin artırılmasında sizin desteğinizi almaktır. Tabi hiçbir şey karşılıksız değil. Artık mağazamızda yapacağınız her hareket size puan kazandırıyor olacak. Sistemin geliştirilmesi için önerilerinize her zaman açığım.

Havale ya da EFT yöntemiyle sipariş vermeyi tercih ettiğinizde, hak ettiğiniz puanın hesabınıza tanımlanması için siparişinizin tarafımızca işleme alındı ya da tamamlandı durumuna getirilmesi gerekmektedir. Ödemenizi yaptığınızı gördüğümüzde ya da bildirdiğinizde ilgili güncelleme verdiğiniz sipariş için yapılacak ve kazandığınız puan profilinize otomatik eklenecektir.

Nasıl Puan Kazanılır?Sipariş Vererek Puan Kazan

Mağazamızdaki her bir ürün için puan tanımlaması yapılmıştır. Sepetinize ekleyip siparişini oluşturduğunuz her eklenti ve tema için minimum 5, maksimum 25 mağaza puanı kazanacaksınız.

Her bir puan 1 TL değerindedir. Yani 25 Puan 25 TL’ye eşittir.Soru Cevaplayarak Puan Kazan

Mağazamızdaki Hesabım sayfanızda bulunan Mağaza Puanım sayfasında sizler için hazırladığımız bazı sorular bulunmaktadır. Sadece 3 soruyu cevaplayarak, anında 15 Puan kazanabilir, puanınızı sepetinizde indirim olarak kullanabilirsiniz.Bizi Tavsiye Ederek Puan Kazan

Mağazamızdaki Hesabım sayfanızda bulunan Mağaza Puanım sayfasında yer alan referans linkinizi arkadaşlarınıza gönderin. Arkadaşlarınız sizin linkiniz üzerinden mağazamıza gelerek herhangi bir ürün satın aldıklarında, verdikleri ilk sipariş için profilinize 10 Puan tanımlanacaktır.Arkadaşınızın Siparişinden Bile Puan Kazanıyorsunuz

En seveceğiniz de bu özellik olacak gibi görünüyor. Sizin referans linkiniz üzerinden, mağazamızda ilk alışverişini yapan arkadaşınızın gelecekte vereceği her sipariş için de profilinize 10 Puan tanımlanacak. Oturduğunuz yerden puan kazanmaya devam edeceksiniz.

Önemli Hatırlatma
Bu sayfa hala geliştirme aşamasındadır. Güncellemeler ve yen iyileştirmeler için arada ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Ara
WeCreativez WhatsApp Support
Online Hızlı Sipariş
👋 Selam, Ben Fatih Özün