Kurumsal İmza Tasarımı | 57 Farklı Tasarım

Kurumsal İmza Tasarımı | 57 Farklı Tasarım

Kurumsal İmza Tasarımı

Kurumsal imza‘nızı aldınız mı? Şirket ya da işletme mail adresiniz Gmail, Outlook, Thunderbird ya da mobil telefonunuz üzerinden kullanıyor olun. Kurumsal imza’nızı tanımlayın. Adaptif, tüm cihazlarla uyumlu kurumsal imzanızı kullanmanın keyfini çıkartın.

57 farklı Kurumsal İmza örneğimizden bir kaçını aşağıda bulabilirsiniz. İnceleyip, dilediğiniz için başvuru yapabilirsiniz. Kurumsal İmza’nız başvuru yaptığınıze-posta adresinize gönderilecektir.

KURUMSAL İMZA DETAYI VE BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

Kurumsal İmza Örnekleri


Nasıl Başvurabilirim?

  1. Öncelikle Kurumsal İmza Tasarımları sayfamıza gidiniz.
  2. 57 farklı tasarımdan dilediğinizi seçiniz.
  3. Seçtiğiniz tasarım içerisinde kullanılmasını istediğiniz size ait olan bilgileri sayfamızın sonunda bulunan Başvuru Formu ile bize bildirin.
  4. İmzanız hazırlanarak, başvuru formunda belirttiğiniz E-posta adresinize gönderilecektir.
  5. Başvuru formu 1 adet imza için kullanılacak olup, toplu imza siparişleriniz için Kurumsal İmza hizmet sayfamızı inceleyiniz.

Responsive Görünüm Örnekleri

Webdeyeral için hazırladığımız imzamızı buradan inceleyebilirsiniz. Hazırladığımız imzayı Gmail ve Webmail üzerinden entegre ettik. Dizüstü bilgisayarla ve Mobil telefonla dikey & yatay ekran görüntüleri aşağıdaki gibidir:

Notebook Gmail Görünümü

Gmail Kurumsal İmza

Mobil Telefon Yatay Görünüm

kurumsal imza mobil görünüm

Mobil Telefon Dikey Görünüm

kurumsal imza mobil görünüm

Kurumsal İmza Başvuru Formu

Bilgilerinizin doğru olduğundan emin olunuz. İmza tasarımlarında fotoğraf alanına eğer kişisel fotoğrafınızın konulmasını tercih etmezseniz, dilerseniz şirket logonuzu ya da dilediğiniz başka bir görseli de koyabiliriz. Kullanılmasını istediğiniz görseli aşağıdaki formda yer alan Dosya Seç bağlantısı ile yükleyiniz. Yükleyebileceğiniz görsel formatları png, jpg, jpeg ve gif‘dir.

Eğer beğendiğiniz tasarımda Görsel ya da Logo yer almıyorsa, aşağıdaki forma logo ya da fotoğrafınızı eklemenize gerek yoktur.