WordPress Lisanslı Tema

Bir tema satın aldınız ama WordPress Tema Nasıl Kurulur, WordPress İçeriği Nasıl Oluşturulur bilmiyorsanız işte tam bu noktada size olan desteğimiz başlıyor. WordPress Lisanslı Tema Kurulumu…

themeforest.net üzerinden satın almış olduğunuz temanızın orjinal temanızın demo tanıtım sitesinde olan içeriğini sizin için kuruyor, sitenizin gerekli ayarlarını yapıyor ve bu işlemleri 24 saat içerisinde tamamlıyoruz.

Hizmet Bedeli 75 ₺’dir.

WordPress Lisanslı Tema Kurulumu İşlemleri

  • Sunucunuzda gerekli SQL’in oluşturulması,
  • En güncel WordPress site kurulumunun yapılması
  • Tarafımıza iletilen tema dosyalarının kurulumunun yapılması
  • Gerekli tema bileşenlerinin kurulması ve aktif edilmesi
  • Demo içeriğin yerleştirilmesi
  • Gerekli menülerin oluşturulması ve bileşenlerin yerleştirilmesi
  • Sitenizin yedeklenmesi ve teslim edilen çalışmanın yedeği ile müşteriye teslim edilmesi.

 

WordPress Lisanslı Tema Açıklama

Türkiye’den satın almış olduğunuz temalarınızı (özellikle haber temaları) genellikle (%90) başka bir domaininize kuramazsınız. Buradaki sorun şudur:

Satın almış olduğunuz tema sadece bir sitede çalışacak şekilde ayarlanmıştır. Aslında temaların böyle bir kabiliyeti yoktur. Temayı hazırlayan kişiler sizin bu temayı onların kontrolü olmadan bir başkasına satmamanız ya da başka platformlarda dağıtmamanız ya da başka bir domain adresinize kurmamanız için tema kurulum dosyalarının birinde/bir kaçında sadece kendilerinin ya da uzman yazılımcıların bulabileceği bir takım kodlarda değişiklik yapmışlardır. Size, temayı siz satın aldıktan sonra kurulum ya da aktivasyon adı altında son dokunuşları kendilerinin yapmaları gerektiğine dair bilgi verirler ki; güvenlik olarak yaptıkları değişiklikleri iptal etsinler ve tema çalışsın.

Siz eğer bizden bu gibi bir temayı başka bir domain adresinize kurmamızı isterseniz, büyük olasılıkla tema aktivasyon sorunu yaşayacağız ve bu durumun üstesinden gelmek için de sizin bu ikinci domaine yapacağımız kurulum için ikinci bir lisans satın almanız gerekecektir. Bu gibi Türkiye menşei olan temalarınızın kurulumu için, temayı satın aldığınız yerle iletişime geçiniz.

Online Başvuru Yap!

Aklınıza takılan her türlü konuda bize yazmak için çekinmeyiniz. Satın aldığınız temanızın kurulumunu yapamadıysanız bu işlemleri sizin adınıza yapmamızı isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. En kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçeceğiz.