profesyonel-web-tasarim, profesyonel website

Profesyoneller için hazırladığımız bu Profesyonel Web Tasarım pakedimizde; Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Referanslarımız, Portfolyomuz ve İletişim sayfalarınıza ek olarak profesyonel website‘niz için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) için gelişmiş düzeyde bir çalışma yapılacaktır. Ayrıca Profesyonel Website‘niz tüm mobil cihazlarda, tabletlerde ve bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde görüntülenmesine neden olan Duyarlı Tasarım (Responsive Tasarım) olarak hazırlanacaktır.

Paket ücreti 1200 TL olup, profesyonel web siteniz maksimum 14 gün içerisinde teslim edilmektedir. Sonraki her yıl ödeyeceğiniz yıllık yenileme ücreti sadece 250 TL‘dir. Ayrıca karşılaşacağınız sürpriz fiyatlar yoktur.

İstemeniz halinde, her ekstra dil seçeneği için 300 TL karşılığı, (içerikleri sizin temin etmeniz halinde) web sitenize  İngilizce Almanca Fransızca vb. alternatif dilde içeriklerinizi de eklemekteyiz.

Profesyonel Web Tasarım Pakedi detayları aşağıdaki gibidir.

Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarım Başvurusu

Aklınıza takılan her türlü konuda bize yazmak için çekinmeyiniz. Eğer siz de en ekonomik olarak webde yer almak istiyor ve Profesyonel Web Tasarım hizmetimizle ilgileniyorsanız hemen başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. En kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçeceğimizden şüpheniz olmasın.

Sıklıkla Sorulan Sorular

Kurumsal E-Posta Nedir?

Kurumsal-E-PostaHotmail, Gmail, Yahoo gibi ücretisiz e-posta servisleri kişisel kullanım içindir, onları bir kenara bırakın. adiniz@siteadresiniz.com gibi, Kurumsal E-Posta adresinizi kullanmak; size profesyonellik katacağı gibi şirketinizin kurumsal profilini de öne çıkartacaktır.

E-postalarınız ofisteki bilgisayarınızda kaldı diye üzülmeyin. İster Outlook (ve diğer istemciler), ister webmail, ister cep telefonunuz üzerinden e-postalarınıza her yerden bulut sunucu altyapımız sayesinden kesintisiz olarak erişin. Sınırsız Kotalı 5 Adet Kurumsal E-Posta hizmetiniz her zaman Profesyonel Web Tasarım müşterilerimize hediye!

*İlave her bir e-posta hesabı yıllık 49 TL + KDV’dir.


Google Yerel İşletme Kaydı Nedir?

İşler bekletmeye gelmez. Müşterilerinizin sizinle temasa geçebilmesi için işletmeniz hakkındaki doğru bilgileri Google Arama’ya, Google Haritalar’a ve Google+’ya koymak üzere Google Şirket Kaydı’nızı yapıyoruz.

Müşterileriniz sizi ister Google Arama’da, ister Google Haritalar’da isterlerse de Google+’da arıyor olsun. Google Şirket Kaydı’nız sizi doğrudan müşterilerinize bağlar. Gelin Google’da müşterilerinizin sizi bulmasını sağlayalım. Müşterileriniz hangi cihazdan olursa olsun sizi bulabilmeleri için Google Yerel İşletme Kaydınızı, işletme bilgilerinizi Google Arama’ya, Google Haritalar’a ve Google+’ya ekliyor, böylelikle müşterileriniz size daha rahat ulaşmasını sağlıyoruz.


 

Gelişmiş SEO Nedir?

Profesyonel Websitenizin arama motorlarıyla maksimum etkileşime girebilmesi için YOAST SEO bileşeni sisteminize entegre edilecektir. YOAST kabul görmüş en etkili Arama Motoru Optimizasyonu bileşenidir.

Websitenizin içerisinde yer alan temel sayfalarınızın ve hizmet yazılarınız, YOAST‘ın Etkili Bir SEO İçin 12 SEO Kriteri‘nin tamamı göz önünde bulundurularak tarafımızdan hazırlanacak ve Profesyonel Web Tasarım tercih eden müşterilerimize ücretsiz sunulacaktır. Etkili bir SEO için 12 kriter sağ tarafta belirtilmiştir.

Haricen, Gelişmiş SEO Ücreti 375 TL’dir.


Kimler İçin Uygundur?

“Uluslarası çalışan ya da farklı milliyetten müşteri portföyü olan “tüm Bireysel ve Kurumsal müşteriler için uygundur.

Kullanacağımız Sunucunun Özellikleri

Tüm Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize websitelerini sınırsız disk alanına sahip ve sınırsız bant genişliği olan sunucularla teslim etmekteyiz. Sınırsız olarak verilen hosting hizmeti, site dosyalarının haricinde dosya deposu ya da saklama alanı olarak kullanılamaz. İllegal, telif haklarına aykırı hiçbir materyal sunucunuzda barındırılamaz. Websitenizin güvenliği için istemediğiniz sürece sunucu bilgilerini paylaşmamaktayz.

Kendi Alanadım Var, Ona Kurulum Yapıyor Musunuz?

Tüm Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize; com, net ve org uzantılı, kendilerinin seçeceği, satınalınabilir bir adet alanadını (domain) ücretsiz olarak sağlamaktayız. Mevcut bir alanadınız varsa websitenizi kendi alanadınıza da kurabiliriz. Böyle bir durumda ilgili alanadınızın NS (İsim Sunucusu) kayıtlarının size vereceğimiz kayıtlarla güncellemeniz gerekmektedir.

Website Güncellemeleri İçin Ne Kadar Ödeyeceğiz?

Bir çok tasarım firmasının aksine; tasarım hizmetini Webdeyeral‘dan alan Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin websitelerinin Güvenlik Güncellemeleridüzenli olarak her zaman tarafımızdan yapılacak olup, her güncelleme sonrası websiteleri yedeklenecektir. Müşterimizden bu hizmet karşılığı yıl içerisinde ekstra hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Destek Politikanız Nedir?

Yine bir çok tasarım firmasının aksine; tasarım hizmetini Webdeyeral‘dan alan Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin websitelerinde yapmak istedikleri, yeni sayfa ekleme, mevcut bir sayfada değişiklik yapma vb. istekleri her zaman tarafımızdan yapılacak olup, müşterimizden bu destek karşılığı yıl içerisinde ekstra hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Verdiğiniz Hizmete Garanti Veriyor Musunuz?

Tasarımınız Webdeyeral garantisi altındadır. Web tasarımlarımız sadece Lisanslı Tema ve Bileşenler kullanılarak hazırlanmaktadır. Böylelikle sitenizin illegal saldırılarak karşı korunaklı hale gelmektedir. Webdeyeral; daha fazla kâr elde etme pahasına, internette ücretsiz ya da korsan (warez) olarak dağıtılan ürünleri müşterileri için kullanmaz. Her bir güncelleme sonrası websiteniz yedeklenmekte ve bu yedekler bulut sunucumuzda saklanmaktadır. Müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmetin ve onların Webdeyeral‘a duydukları memnuniyetin temelini bu politika oluşturmaktadır.