Profesyonel Web Tasarım Profesyonel Website

Profesyoneller için hazırladığımız bu Profesyonel Web Tasarım pakedimizde; Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Referanslarımız, Portfolyomuz ve İletişim sayfalarınıza ek olarak web siteniz için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) için temel düzeyde bir çalışma da yapılacaktır. Ayrıca Profesyonel Website‘niz tüm mobil cihazlarda, tabletlerde ve bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde görüntülenmesine neden olan Duyarlı Tasarım (Responsive Tasarım) olarak hazırlanacaktır.

Paket ücreti 1200 ₺ olup, websiteniz maksimum 15 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Sonraki her yıl ödeyeceğiniz yıllık yenileme ücreti Kurumsal Eposta, SSL Güvenlik Sertifikası kullanıp kullanmadığınıza göre değişiklik göstermektedir.

İstemeniz halinde, her ekstra dil seçeneği için 200 ₺ karşılığı, (içerikleri sizin temin etmeniz halinde) web sitenize İngilizce, Almanca, Fransızca vb. alternatif dil de ekleyebilmekteyiz.

Profesyonel Web Tasarım’ın Avantajları Nelerdir?

  • Uluslarası çalışan ya da farklı milliyetten müşteri portföyü olan işletmeler için uygundur.
  • Diğer tüm tasarım paketlerimiz gibi siteniz Responsive Tasarım olarak hazırlanır.
  • Arama motorlarının sitenizi daha iyi indexleyebilmesi için hizmetlerinizin her biri için ayrı ayrı tanıtım sayfaları oluşturulur.
  • Sitenizin yönetim paneli istediğiniz dilde hazırlanır.
  • Firmanız için Google Yerel İşletme kaydı yapılır.
  • 5GB Kapasiteli 3 Adet Kurumsal E-Posta 1 Yıl Hediye (220 TL değerinde)

Profesyonel Website Kimler İçin Uygundur?

“Uluslarası çalışan ya da farklı milliyetten müşteri portföyü olan “tüm Bireysel ve Kurumsal müşteriler için uygundur.


Profesyonel Web Tasarım’a Dahil Olan Hizmetler

1- Google Yerel İşletme Kaydı

Google İşletme Kaydıİşler bekletmeye gelmez. Müşterilerinizin sizinle temasa geçebilmesi için işletmeniz hakkındaki doğru bilgileri Google Arama’ya, Google Haritalar’a ve Google+’ya koymak üzere Google Şirket Kaydı’nızı yapıyoruz.

Müşterileriniz sizi ister Google Arama’da, ister Google Haritalar’da isterlerse de Google+’da arıyor olsun. Google Şirket Kaydı’nız sizi doğrudan müşterilerinize bağlar. Gelin Google’da müşterilerinizin sizi bulmasını sağlayalım. Müşterileriniz hangi cihazdan olursa olsun sizi bulabilmeleri için Google Yerel İşletme Kaydınızı, işletme bilgilerinizi Google Arama’ya, Google Haritalar’a ve Google+’ya ekliyor, böylelikle müşterileriniz size daha rahat ulaşmasını sağlıyoruz.

Google Harita Kaydı ile ilgili deyalı bilgi için burayı tıklayınız.


2- Kurumsal E-Posta

Kurumsal-E-PostaHotmail, Gmail, Yahoo gibi ücretisiz e-posta servisleri kişisel kullanım içindir, onları bir kenara bırakın. adiniz@siteadresiniz.com gibi, Kurumsal E-Posta adresinizi kullanmak; size profesyonellik katacağı gibi şirketinizin kurumsal profilini de öne çıkartacaktır.

E-postalarınız ofisteki bilgisayarınızda kaldı diye üzülmeyin. İster Outlook (ve diğer istemciler), ister webmail, ister cep telefonunuz üzerinden e-postalarınıza her yerden bulut sunucu altyapımız sayesinden kesintisiz olarak erişin. 5GB Kotalı 3 Adet Kurumsal E-Posta hizmetiniz ilk yıl Profesyonel Web Tasarım müşterilerimize hediye! Diğer paketleri incelemek için tıklayınız.


3- Hosting

Tüm Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize websitelerini 50 GB disk alanına sahip, sınırsız bant genişliği olan sunucularla teslim etmekteyiz. Tüm sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye’nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

datacenter

Web siteleriniz Türkiye ADSL ve Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahip olacaktır. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek amacıyla Türkiye’nin en güvenilir hosting hizmet sağlayıcısıyla çalışıyoruz. Hosting Sağlacımızın Türk Telekom Gayrettepe veri merkezinde yaklaşık 1200 sunucu kapasiteli, güvenlik kafesi ile çevrili kapalı bir sunucu odası bulunmaktadır. Hosting sağlayıcı firmamızın sahip olduğu sunucuların toplam internet çıkış hızı 2 x 10Gbps‘dır.


4- Domain (Alanadı)

Tüm Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize; com, net ve org uzantılı, kendilerinin seçeceği, satınalınabilir bir adet alanadı (domain) ilk yıl ücretsiz olarak sağlanacaktır. (Mevcut bir alanadı olan müşterilerimize ikinci bir alanadı ücretsiz olarak sağlanmayacaktır.)


5- Güncelleme *

Bir çok tasarım firmasının aksine; tasarım hizmetini Webdeyeral‘dan alan Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin websitelerinin Güvenlik Güncellemeleri düzenli olarak her zaman tarafımızdan yapılacak olup, her güncelleme sonrası websiteleri yedeklenecektir. Müşterimizden bu hizmet karşılığı yıl içerisinde ekstra hiçbir ücret talep edilmeyecektir.


6- Destek **

Yine bir çok tasarım firmasının aksine; tasarım hizmetini Webdeyeral‘dan alan Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin websitelerinde yapmak istedikleri, yeni sayfa ekleme, mevcut bir sayfada değişiklik yapma vb. istekleri her zaman tarafımızdan yapılacak olup, müşterimizden bu hizmet karşılığı yıl içerisinde ekstra hiçbir ücret talep edilmeyecektir.


7- Lisanslı Tema & Bileşenler ***

Web tasarımlarımız sadece Lisanslı Tema ve Bileşenler kullanılarak hazırlanmaktadır. Böylelikle sitenizin illegal saldırılarak karşı korunaklı hale getiriyoruz. Webdeyeral; daha fazla kâr elde etme pahasına, internette ücretsiz ya da korsan olarak dağıtılan ürünleri kullanmaz. Müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmetin ve onların Webdeyeral‘a duydukları memnuniyetlerinin temelini bu misyon sağlamaktadır.

Online Başvuru Yap!

Aklınıza takılan her türlü konuda bize yazmak için çekinmeyiniz. Eğer siz de en ekonomik olarak webde yer almak istiyor ve Profesyonel Web Tasarım hizmetimizle ilgileniyorsanız hemen başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. En kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçeceğimizden şüpheniz olmasın.