Kurumsal Web Tasarım Kurumsal Website

Yönetilebilir Kurumsal Website‘ye sahip olmak için doğru yerdesiniz. Kurumsal web tasarım pakedimiz olan bu seçenekte; Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Referanslarımız, Portfolyomuz ve İletişim sayfalarınıza ek olarak web siteniz için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) için temel düzeyde bir çalışma da yapılacaktır. Ayrıca web siteniz tüm mobil cihazlarda, tabletlerde ve bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde görüntülenmesine neden olan Duyarlı Tasarım (Responsive Tasarım) olarak hazırlanacaktır.

Paket ücreti 800 ₺ olup, websiteniz maksimum 10 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Sonraki her yıl ödeyeceğiniz yıllık yenileme ücreti sadece 200 ₺‘dir. Ayrıca karşılaşacağınız sürpriz fiyatlar yoktur.

İstemeniz halinde, her ekstra dil seçeneği için 200 ₺ karşılığı, (içerikleri sizin temin etmeniz halinde) web sitenize İngilizce, Almanca, Fransızca vb. alternatif dil de ekleyebilmekteyiz.

Kurumsal Web Tasarım’ın Avantajları Nelerdir?

  • İşletmeler için en idal seçimdir.
  • Türkçe Yönetim Paneli ile kontrol edilebildiği için ekleme, düzenleme yapmak kolaydır.
  • Tablet, Cep Telefonu ve Bilgisayarlar‘da websiteniz otomatik olarak şeklini değiştirir (Responsive Tasarım). Böylelikle sitenizi ziyaret eden müşteriniz hangi platformdan gelirse gelsin, içeriğinizi rahat bir şekilde inceleme fırsatı bulur.
  • Kurumsal Web Tasarım‘da hizmetlerinizin her biri için ayrı ayrı tanıtım sayfaları oluşturulur. Böylelikle arama motorlarının sizi bulma olasılığı daha da artar.

Kurumsal Web Tasarım Kimler İçin Uygundur?

“Web sitemizde sunduğumuz hizmetleri detaylı olarak açıklamak istiyoruz. Sitemiz, kurum çizgilerimizle uyumlu olsun, bizi yansıtsın.”diyen tüm kurumsal müşteriler için uygundur.


Kurumsal Web Tasarım’a Dahil Olan Hizmetler

1- Hosting

Tüm Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize websitelerini 50 GB disk alanına sahip, sınırsız bant genişliği olan sunucularla teslim etmekteyiz. Tüm sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye’nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

datacenter

Web siteleriniz Türkiye ADSL ve Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahip olacaktır. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek amacıyla Türkiye’nin en güvenilir hosting hizmet sağlayıcısıyla çalışıyoruz. Hosting Sağlacımızın Türk Telekom Gayrettepe veri merkezinde yaklaşık 1200 sunucu kapasiteli, güvenlik kafesi ile çevrili kapalı bir sunucu odası bulunmaktadır. Hosting sağlayıcı firmamızın sahip olduğu sunucuların toplam internet çıkış hızı 2 x 10Gbps‘dır.


2- Domain (Alanadı)

Tüm Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize; com, net ve org uzantılı, kendilerinin seçeceği, satınalınabilir bir adet alanadı (domain) ilk yıl ücretsiz olarak sağlanacaktır. (Mevcut bir alanadı olan müşterilerimize ikinci bir alanadı ücretsiz olarak sağlanmayacaktır.)


3- Güncelleme *

Bir çok tasarım firmasının aksine; tasarım hizmetini Webdeyeral‘dan alan Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin websitelerinin Güvenlik Güncellemeleri düzenli olarak her zaman tarafımızdan yapılacak olup, her güncelleme sonrası websiteleri yedeklenecektir. Müşterimizden bu hizmet karşılığı yıl içerisinde ekstra hiçbir ücret talep edilmeyecektir.


4- Destek **

Yine bir çok tasarım firmasının aksine; tasarım hizmetini Webdeyeral‘dan alan Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin websitelerinde yapmak istedikleri, yeni sayfa ekleme, mevcut bir sayfada değişiklik yapma vb. istekleri her zaman tarafımızdan yapılacak olup, müşterimizden bu hizmet karşılığı yıl içerisinde ekstra hiçbir ücret talep edilmeyecektir.


5- Lisanslı Tema & Bileşenler ***

Web tasarımlarımız sadece Lisanslı Tema ve Bileşenler kullanılarak hazırlanmaktadır. Böylelikle sitenizin illegal saldırılarak karşı korunaklı hale getiriyoruz. Webdeyeral; daha fazla kâr elde etme pahasına, internette ücretsiz ya da korsan olarak dağıtılan ürünleri kullanmaz. Müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmetin ve onların Webdeyeral‘a duydukları memnuniyetlerinin temelini bu misyon sağlamaktadır.

Online Başvuru Yap!

Aklınıza takılan her türlü konuda bize yazmak için çekinmeyiniz. Eğer siz de en ekonomik olarak webde yer almak istiyor ve Kurumsal Web Tasarım hizmetimizle ilgileniyorsanız hemen başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. En kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçeceğimizden şüpheniz olmasın.