Kurumsal İmza ile e-postalarınıza yeni bir görünüm vermeye hazır olun! Tüm mobil cihazlarla uyumlu Kurumsal İmza‘nız ile tablet, telefon ya da bilgisayarınız ile gönderdiğiniz e-postalarınızı hem siz hem de e-posta alıcılarınız (responsive) duyarlı tasarım özelliği ile adaptif görüntülesin.

E-posta hesabınızı Thunderbird, Gmail ya da MS Outlook üzerinden kullanıyor olun. Size vereceğimiz HTML imzanızı sadece Kopyala/Yapıştır yaparak Kurumsal İmza‘nızı saniyeler içinde tanımlayabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ödeme bir kere yapılır ve kurumsal imzanızı süresiz kullanırsınız. Yıllık kurumsal imza yenileme ücreti yoktur. Kurumsal İmzanız düzenlemelere karşı koruma altındadır. 

Kurumsal-E-Posta

Kurumsal İmza Fiyatları

Aşağıda yer alan fiyatlar, toplam imza talebinize göre adet fiyatları göstermekte olup, fiyatlara KDV dahil değildir.

1-49 Adet
Kurumsal İmza
6,50
/adet
Sipariş Ver
Teslimat süresi 3 gündür

Adet fiyata KDV dahil değildir
50-99 Adet
Kurumsal İmza
5,90
/adet
Sipariş Ver
Teslimat süresi 3 gündür

Adet fiyata KDV dahil değildir
100-249 Adet
Kurumsal İmza
4,90
/adet
Sipariş Ver
Teslimat süresi 5 gündür

Adet fiyata KDV dahil değildir
250-499 Adet
Kurumsal İmza
4,50
/adet
Sipariş Ver
Teslimat süresi 5 gündür

Adet fiyata KDV dahil değildir
500 ve Üzeri Adet
Kurumsal İmza
4,00
/adet
Sipariş Ver
Teslimat süresi 10 gündür

Adet fiyata KDV dahil değildir

Merak Edilen Sorular

Responsive imza nedir?

Responsive kelime anlamı olarak duyarlı demektir. Gönderdiğiniz e-postanızı alıcılarınız isterlerse tabletleriyle, isterlerse telefonlarıyla isterlerse de bilgisayarlarıyla okuyor olsun. E-posta alıcısının kullanmakta olduğu cihazın ekran çözünürlüğüne göre hem e-postanız hem de kurumsal imzanız otomatik olarak boyutu değişecektir.

Kurumsal imzamızı nerelerde kullanabiliriz?

Thunderbird, MS Outlook, Gmail ya da Webmail ile kurumsal imzanızı kullanabilirsiniz. Bilinen diğer imza destekleyen bir çok yazılım ile de imzanızı kullanabilirsiniz.

İmzamı bir başkası kullanabilir mi?

HTML olarak tarafınıza teslim edilen imza içeriği düzenlemelere karşı koruma altındadır. Kaynak kodları değiştirilemez. Düzenleme isteğiniz için bizimle iletişime geçmelisiniz.

İmzamda bilgi değişikliği var, ne yapmalıyım?

İmzalarınız hizmet güvenliğimiz açısından korumalı olarak tarafınıza gönderilmektedir. Tarafınıza gönderilen HTML imzalar düzenlenemez. İmzanızı eklediğiniz Outlook gibi mail yazılımlarınızda imzanızdaki ufak değişiklikleri zaten yapabilirsiniz. Diğer talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

Kurumsal imzamızı nasıl tanımlayabiliriz?

Kurumsal imzanız HTML formatında sizinle paylaşılacaktır. Size ileteceğimiz dosyayı açıp, içerisinde bulunana tasarımı kopyala/yapıştır yöntemi ile 10 saniye gibi bir sürede kolayca tanımlayabileceksiniz.

Nasıl sipariş verebiliriz?

Toplam Kurumsal İmza talebinize göre ödemenizi banka hesaplarımızdan tercih ettiğinize gönderiniz ve kurumsal imza talebinde bulunduğunuz kişilerinizin kurumsal imzası üzerinde yer almasını istediğiniz bilgilerin yer aldığı Excel dokümanı bilgi@webdeyeral.net e-posta adresimize gönderiniz. Ardından çalışmalarınıza başlanacak olup, imzalarınız belirtilen süre içerisinde e-posta adresinize iletilecektir.

Ödeme yıllık mı yapılıyor?

Ödemeniz tek seferlik olup, yeni imza talebinde bulununcaya kadar yeni bir ödeme yapılmayacaktır.

Yeni imza talebinde bulunmak istiyoruz, ne yapmalıyız?

Yeni imza talepleriniz için yeniden sipariş vermelisiniz.

Kurumsal imza kimler için uygundur?

Kurumsallığa ve profesyonelliğe önem veren tüm gerçek ve tüzel kişilerin kullanımı için uygundur.

Kurumsal İmza Başvuru Formu

Aşağıda yer alan form, bir adet başvuru içindir. Yüklü adetli imza talepleriniz için imza içerisinde kullanılacak kişilerin bilgilerinin yer aldığı Excel belgesinin bilgi@webdeyeral.net adresine gönderilmesi gerekmektedir.