Türkiye’nin ilk kurumsal imza sanal mağazasını kurduk. Websitemiz kurumsalimzam.com üzerinden dilediğiniz kurumsal imzamızı kredi kartınızla 256bit (3D Secure) güvenli ödeme ekranımız sayesinde saniyeler içerisinde sipariş verebilir, 24 saat içerisinde imzanızı teslim alabilirsiniz. Ödeme bir kere yapılır ve kurumsal imzanız süresiz sizin olur. Yıllık kurumsal imza yenileme ücreti yoktur.

Kurumsal imza ile e-postalarınıza yeni bir görünüm vermeye hazır olun! Tüm mobil cihazlarla uyumlu Kurumsal İmza‘nız ile daha profesyonel e-postalar yazmanın keyfini çıkaracaksınız. Gönderdiğiniz e-postalarınızı hem siz hem de e-posta alıcılarınız (responsive) duyarlı tasarım özelliği ile adaptif görüntülesin.

E-posta hesabınızı Mozilla Thunderbird, Outlook,  Yandex Mail, MS Outlook ya da Gmail üzerinden kullanıyor olun. Size vereceğimiz HTML imzanızı saniyeler içinde tanımlayabilir ve Kurumsal İmza‘nızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurumsal imzanızı; Yandex imza, Gmail imza, Thunderbird imza, Outlook imza ve Gmail imza (mail imza) olarak kullanabilirsiniz.

Kurumsal İmza Seçeneklerimiz

Fixed Width Kurumsal İmzalar

Fixed width kurumsal imza tasarımlarımız; 620px genişliğe sahiptir. İmza içerisinde kullanılan görseller bizim sunucumuzda barındırılır. Dilerseniz bu görsel ve ikonları kendi sunucunuza yükleyerek ve imza içerisindeki görsellerin bağlantı adreslerini güncelleyerek de kullanabilirsiniz. Bu kategoride 20 farklı imza tasarımımız bulunmakta olup, her bir tasarımın 11 farklı renk şablonu bulunmaktadır. 

Uyumluluk: Yandex, Gmail, MS Outlook , Thunderbird ve Outlook.com
İmza fiyatı 19,90 ₺’dir.

Fixed width imzalar
Örnek Fixed Widh İmza
kurumsal imza
Örnek Full Widh İmza

Full Width Kurumsal İmzalar

Full width kurumsal imza; genişliği %100 olan ya da ekranın tamamına yayılan kurumsal imza çeşididir. İçerisinde bulunan metinler tablolarla oluşturulmuştur. Yazı rengini ve imza alanlarının arkaplan rengini dilediğiniz gibi değiştirerek kullanabilirsiniz. Bu kategoride 50 farklı imza seçeneğimiz bulunmaktadır.  İmzanızı Kredi kartınızla güvenle sipariş verebilir, 24 saat içerisinde imzanıza sahip olabilirsiniz.

Uyumluluk: Yandex, Gmail, Thunderbird ve Outlook.com 
İmza Fiyatı:  29,90 ₺’dir.

Önemli: Microsoft Outlook; Full Width imza tasarımlarımızda kullanılan CSS kodlama dili özelliklerinden WebfontsBorder Radius ve Gradient Colors özelliklerini desteklemediğinden bu imzalarımız Microsoft Outlook ile görünüm sorunu oluşturabilir.

VIP Özel Kurumsal İmzalar

VIP özel kurumsal imza; genişliği %100 olan ya da ekranın tamamına yayılan kurumsal imza çeşididir. İçerisinde bulunan metinler tablolarla oluşturulmuştur. Yazı rengini ve imza alanlarının arkaplan rengini dilediğiniz gibi değiştirerek kullanabilirsiniz. Bu kategoride 20 farklı imza seçeneğimiz bulunmaktadır. Kimi imzaların altında menü bağlantıları da bulunur. 

Uyumluluk: Yandex, Gmail, Thunderbird, MS Outlook ve Outlook.com
İmza Fiyatı:  49,90 ₺’dir.

özel kurumsal imzalar