Kurumsal imza ile e-postalarınıza yeni bir görünüm vermeye hazır olun! Tüm mobil cihazlarla uyumlu Kurumsal İmza‘nız ile tablet, telefon ya da bilgisayarınız ile gönderdiğiniz e-postalarınızı hem siz hem de e-posta alıcılarınız (responsive) duyarlı tasarım özelliği ile adaptif görüntülesin.

E-posta hesabınızı Mozilla Thunderbird, Yandex MailAndroid Mail, Apple Mail ya da Gmail üzerinden kullanıyor olun. Size vereceğimiz HTML imzanızı saniyeler içinde tanımlayabilir ve Kurumsal İmza‘nızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurumsal imzanızı; Yandex imza, Gmail imza, Thunderbird imza, Outlook imza ve Gmail imza (mail imza) olarak kullanabilirsiniz.

Ödeme bir kere yapılır ve kurumsal imzanız süresiz sizin olur. Yıllık kurumsal imza yenileme ücreti yoktur. Kurumsal İmzanız düzenlemelere karşı koruma altındadır. 

Kurumsal-E-Posta

ÖNEMLİ AÇIKLAMA: Microsoft Outlook; bu imza tasarımlarında kullanılan CSS kodlama dili özelliklerinden Webfonts, Border Radius ve Gradient Colors gibi bir takım özellikleri desteklemediğinden kurumsal imza tasarımlarımız Microsoft Outlook ile görünüm sorunu oluşturabilir. Bu nedenle; Outlook ile karşılaşacağınız muhtemel tasarım sorunları için destek veremeyeceğimizi önemle hatırlatırız.

Kurumsal imza fiyatları

Aşağıda yer alan fiyatlar, toplam imza talebinize göre adet fiyatları göstermekte olup, fiyatlara KDV dahil değildir.

11-49 Adet
Kurumsal İmza
6,50
/adet
Sipariş Ver
Teslimat süresi 3 gündür

Adet fiyata KDV dahil değildir
50-99 Adet
Kurumsal İmza
5,90
/adet
Sipariş Ver
Teslimat süresi 3 gündür

Adet fiyata KDV dahil değildir
100-249 Adet
Kurumsal İmza
4,90
/adet
Sipariş Ver
Teslimat süresi 5 gündür

Adet fiyata KDV dahil değildir
250-499 Adet
Kurumsal İmza
4,50
/adet
Sipariş Ver
Teslimat süresi 5 gündür

Adet fiyata KDV dahil değildir
500 ve Üzeri Adet
Kurumsal İmza
4,00
/adet
Sipariş Ver
Teslimat süresi 10 gündür

Adet fiyata KDV dahil değildir

 

10 Adede Kadar Birim Fiyat 9,90 ₺‘dir


57 Farklı Tasarım Bulunmaktadır!

Kurumsal İmza Başvuru Formu

Aşağıda yer alan form, bir adet başvuru içindir. Yüklü adetli imza talepleriniz için imza içerisinde kullanılacak kişilerin bilgilerinin yer aldığı Excel belgesinin bilgi@webdeyeral.net adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Ödemeniz tarafımıza ulaşmadan başvurunuz dikkate alınmayacaktır!

Dosya Yükleme Notu: Seçtiğiniz imza tasarımında şirket logonuzun yer almasını istiyorsanız logonuzu, fotoğrafınızın yer almasını istiyorsanız fotoğrafınızı “Dosya Seç” alanı ile ekleyiniz. Seçtiğiniz tasarımda görsel yer almıyorsa, logo ya da fotoğraf ekleseniz dahi imzanızda bu görsel kullanılmayacaktır.

Merak Edilen Sorular

Başvuru Yapmadan Önce Lütfen Okuyunuz!

Microsoft Outlook; bu imza tasarımlarında kullanılan CSS kodlama dili özelliklerinden Webfonts, Border Radius ve Gradient Colors gibi bir takım özellikleri desteklemediğinden imzanızı Microsoft Outlook ile beklediğiniz görünümde kullanamayabilirsiniz.

İmzanızı; Mozilla Thunderbird, Yandex Kurumsal MailAndroid Mail, Apple Mail ve Gmail ile kullanmanızı tavsiye ederiz.

Responsive imza nedir?

Responsive kelime anlamı olarak duyarlı demektir. Gönderdiğiniz e-postanızı alıcılarınız isterlerse tabletleriyle, isterlerse telefonlarıyla isterlerse de bilgisayarlarıyla okuyor olsun. E-posta alıcısının kullanmakta olduğu cihazın ekran çözünürlüğüne göre hem e-postanız hem de kurumsal imzanız otomatik olarak boyutu değişecektir.

Kurumsal imzamızı nerelerde kullanabiliriz?

Mozilla Thunderbird, Apple Mail, Android Mail, Gmail ya da Yandex Kurumsal Mail ile kurumsal imzanızı kullanabilirsiniz. Bilinen diğer imza destekleyen bir çok yazılım ile de imzanızı kullanabilirsiniz.

Microsoft Outlook; bu imza tasarımlarında kullanılan CSS kodlama dili özelliklerinden WebfontsBorder Radius ve Gradient Colors gibi bir takım özellikleri desteklemediğinden imzanızı Microsoft Outlook ile beklediğiniz görünümde kullanamayabilirsiniz. Outlook ile karşılaştığınız sorunlar için destek veremeyeceğimizi önemle hatırlatırız.

İmzamı bir başkası kullanabilir mi?

HTML olarak tarafınıza teslim edilen Kurumsal İmza çalışmasının içeriği düzenlemelere karşı koruma altındadır. Kaynak kodları değiştirilemez. Buna rağmen başkaları tarafından kullanımı %100 engellenememektedir. Düzenleme isteğiniz için bizimle iletişime geçmelisiniz.

İmzamda bilgi değişikliği var, ne yapmalıyım?

İmzalarınız hizmet güvenliğimiz açısından korumalı olarak tarafınıza gönderilmektedir. Tarafınıza gönderilen HTML imzalar düzenlenemez. İmzanızı eklediğiniz Outlook gibi mail yazılımlarınızda imzanızdaki ufak değişiklikleri zaten yapabilirsiniz. Diğer talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

Kurumsal imzamızı nasıl tanımlayabiliriz?

Kurumsal imzanız HTML formatında sizinle paylaşılacaktır. Size ileteceğimiz dosyayı açıp, içerisinde bulunana tasarımı kopyala/yapıştır yöntemi ile 10 saniye gibi bir sürede kolayca tanımlayabileceksiniz.

Nasıl sipariş verebiliriz?

Bireysel olarak başvuru yapmak istiyorsanız; Kurumsal İmza Ücreti‘niz olan 9,90 ₺‘yi Banka Hesaplarımız‘dan dilediğinize transfer ettikten sonra, beğendiğiniz imza tasarımı içerisinde yer alması gereken kişisel bilgilerinizi, varsa logonuzu da ekleyerek Başvuru Formu’nu doldurunuz.

Toplu Kurumsal İmza talebinde bulunmak için;  talebinize göre Kurumsal İmza ödemenizi Banka Hesaplarımız‘dan tercih ettiğinize gönderiniz ve kurumsal imza talebinde bulunduğunuz kişilerinizin imza bilgilerinin yer aldığı Excel dokümanını bilgi@webdeyeral.net e-posta adresimize ulaştırınız.

Başvurunuz sonrası imza çalışmalarınıza başlanacak olup, imzalarınız belirtilen süre içerisinde başvuru yaptığınız ya da tercih ettiğiniz e-posta adresinize iletilecektir.

Ödeme yıllık mı yapılıyor?

Ödemeniz tek seferlik olup, yeni imza talebinde bulununcaya kadar yeni bir ödeme yapılmayacaktır.

Yeni imza talebinde bulunmak istiyoruz, ne yapmalıyız?

Yeni imza talepleriniz için yeniden sipariş vermelisiniz.

Kurumsal imza kimler için uygundur?

Kurumsallığa ve profesyonelliğe önem veren tüm gerçek ve tüzel kişilerin kullanımı için uygundur.