Kurumsal E-posta’da Sınırları Kaldırdık!

HotmailGmailYahoo gibi ücretsiz  e-posta servisleri kişisel kullanım içindir. webdeyeral@hotmail.com yerine  bilgi@webdeyeral.net gibi, şirket website adresinizle oluşturulan Kurumsal E-Posta  adresinizi kullanmak; size profesyonellik katacağı gibi şirketinizin kurumsal profilini de öne çıkartacaktır.

Webdeyeral Kurumsal E-Posta hizmeti kapsamında; Sınırsız, Kotasız E-Posta hesabınız için yıllık sadece 49 TL+KDV ödeyin ve e-postalarınızı kota sorunu yaşamadan, sürekli silmek zorunda kalmadan özgürce kullanın. 

E-postalarınız ofisteki bilgisayarınızda kaldı diye üzülmeyin. İster Outlook (ve diğer istemciler), ister webmail, ister cep telefonunuz üzerinden e-postalarınıza her yerden bulut sunucu altyapımız sayesinden kesintisiz olarak erişin.

Kurumsal E-Posta Özellikleri

Güvenli & Güvenilir

PIN kodu ve parmak iziyle giriş sizi spam ve internet dolandırıcılarına karşı korur

Akıllı Posta

Kişilerden gelen e-postaları tanır, gelen diğer iletileri ise farklı klasörlere ayırır

Size Özel Panel

İstediğiniz temayı seçerek e-posta hesabınızın görünümünü özelleştirin

Ayarlanabilir Gönderme

Yazdığınız e-postayı daha sonra istediğiniz saatte otomatik olarak gönderilmesi ayarlayabilirsiniz

Sade & Kullanışlı Arayüz

Kişiselleştirme ayarları sayesinde Kurumsal Mail Paneli’nizin istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz

Entegre Antivirüs Kontrolü

Gelen tüm e-postalar antivirüs kontrolünden geçirilerek şüpheli olanlar otomatik “Spam” klasörüne gönderilir

Şifre Unutmaya Son

Telefon numaranızı bir kez girerek hesabınızın şifresini unutma derdinden kurtulun

ESET Sizi Korur

Kurumsal Eposta Hesabınızın üstün güvenliği Eset tarafından sağlanmaktadır

Mesajlarınızı Ücretsiz Taşıyoruz!

Kullanmakta olduğunuz e-posta servisinizden memnun değilseniz ya da yıllık 49 TL + KDV‘den daha fazla ücret ödemek zorunda kalıyorsanız gelin sizi bu sıkıntıdan kurtaralım. E-postalarınızı uygun olduğunuz bir hafta sonu ücretsiz taşıyalım ve sizi sınırsız hizmet ile buluşturalım. Başvuru için iletişime geçiniz

Sık Sorulan Kurumsal E-Posta Soruları

Saatlik e-posta gönderim limiti var mı?

Her geçen gün artan spam mail gönderimi sebebiyle Hotmail ve Gmail gibi firmalar sıkı spam politikaları geliştirmekte ve her geçen gün kurallarını sıkılaştırmaktadır. Bu sebepten dolayı kullanıcı (e-posta hesabı) başı saatlik toplam 100 adet olmak üzere gönderim limiti bulunmaktadır.

Kurumsal e-posta hizmetini kullanarak toplu gönderim yapabilir miyim?

Eğer şirketinize ait müşterilerinize izinli mail gönderimi yapmak istiyorsanız bu iş için hizmet veren MailChimp vb. toplu mail gönderme servislerini kullanmalısınız. Bulut e-posta hizmetimiz üzerinden toplu gönderimlere izin verilmemektedir. Kurumsal e-posta hizmeti veren hiçbir firma toplu mail gönderimini desteklemeyecektir.

Bir veya birkaç e-postamı sildim ve geri getirmek istiyorum, ne yapabilirim?

E-postalar kalıcı olarak silinir ve geri getirilemezler.

Sizde tuttuğum e-postaların kaybolma riski nedir?

Bulut sunucumuz periyodik olarak yedeklenmektedir. Olası donanım arızalarına karşı bu yedeklerimiz devrede olacaktır ancak sizin için hassas olan e-postalarınızı belli aralıklarla bilgisayarınıza yedeklemenizi tavsiye ediyoruz.

Ödeyeceğim ücreti nasıl hesaplamalıyım?

Ödeyeceğiniz ücret; her bir e-posta hesabınız için yıllık 49 TL + KDV’dir. Yenileme dönemiz yaklaştığında sizi bilgilendireceğiz.

Kullandığım paket doldu, ne yapmalıyım?

Çok şakacısınız. Kullanmakta olduğunuz ya da olacağınız Kurumsal E-posta hizmetimizin herhangi bir kotası olmadığı için böyle bir sorunla asla karşılaşmayacaksınız.

Kimler Kurumsal E-Posta hizmetinizden faydalanabilir?

Kurumsal E-Posta için yukarıda fiyat bilgileri belirtilen hizmetimiz sadece Webdeyeral Müşterileri içindir. Siz de bu hizmetimizi bu fiyatlara sahip olmak isterseniz iletişime geçiniz.