herbalife-sanal-mağaza, herbalife websitesi, herbalife e-ticaret sitesi

Herbalife Bağımsız Üyesi olup Herbalife Sanal Mağaza‘sı Herbalife Websitesi kurmak isteyenlere bir müjdemiz var! Daha önce yaptığımız Herbalife E-Ticaret Sitesi çalışmalarımıza göz atmak için öncelikle burayı tıklayınız.

Webdeyeral ile özenle hazırladığımız Herbalife E-Ticaret Sitesi‘ne sahip olmak için uçuk rakamlar ödemezsiniz! Hazırladığımız örnek Herbalife Website tasarımlarımızdan dilediğinizi seçin, Herbalife Sanal Mağaza sitenizi; Lisanslı, Güncellenebilir, Responsive ve Yönetim Panelli olarak tarafımızdan hazırlansın. Size sadece ürünlerinizi pazarlamak kalsın.

Herbalife Sanal Mağaza sahip olma ücreti 750 TL olup, web siteniz 5 gün içerisinde teslim edilmektedir. Sonraki her yıl ödeyeceğiniz yıllık yenileme ücreti sadece 250 TL‘dir. Ayrıca karşılaşacağınız sürpriz fiyatlar yoktur.

Herbalife Sanal Mağaza - Herbalife E-Ticaret Sitesi, Herbalife Websitesi

Herbalife Sanal Mağaza Özellikleri

 1. Herbalife websiteniz seçeceğiniz Herbalife Tasarım’ına göre hazırlanır.
 2. Herbalife websiteniz Tüm Herbalife Ürünleri girilmiş olarak teslim edilir.
 3. Her bir ürün için ilgili ürün kategorisi oluşturulur.
 4. Herbalife websiteniz için Türkçe Yönetim Paneli ile teslim edilecektir.
 5. Websiteniz Türkçe hazırlanır.
 6. Websiteniz Google arama motoruna kayıt edilir.
 7. Websiteniz için Google Analitik takip bağlantısı oluşturulur ve entegre edilir.
 8. Websiteniz 128Bit SSL Sertifikalı olarak teslim edilir.
 9. Sanal Mağaza siteniz bilinen tüm sanal ödeme sistemlerini %99 desteklemektedir.
 10. 3 adet sınırsız kotalı Kurumsal E-Posta adresiniz hizmetinize sunulur. (detay aşağıdadır)
 11. Sınırsız barındırma alanına sahip Hosting hizmetinize sunulur.
 12. Sanal Mağazanız 5 gün içerisinde teslim edilir.

Ekstra Özellikler ve Ücretleri

 1. Sosyal Hızlı Kayıt ve Giriş – 49 TL : Facebook, Twitter ve Google sosyal medya hesapları ile müşterileriniz bir kaç tıklamada sitenize hızlıca üye olur ve saniyeler içerisinde hılzıca giriş yapabilmelerini sağlayabilirsiniz.
 2. Ürün Fiyatı Gizleme – 49 TL : Ürünlerin fiyatlarını ziyaretçilerden gizleyerek, fiyatları görebilmek için giriş yapmalarını, dolayısıyla sitenize üye olmalarını sağlayabilirsiniz.
 3. Popup Mesaj – 49 TL : Dilediğiniz sayfada otomatik bir popup mesaj yayımlayıp, müşterilerinize kampanyalarınızdan haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.
 4. Whatsapp Sohbet – 49 TL : Sitenizi ziyaret eden müşterilerinizin direkt whatsapp üzerinden sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.
 5. Online Sohbet Bileşeni – 49 TL : Sitenizi ziyaret eden kişilerin hangi sayfanızda olduğunu, hangi ürününüzü incelediğini anlık bilmek ister misiniz? Sohbet bileşeni ile müşterilerinizle iletişime geçebilirsiniz.

* Bu özellikler için yapacağınız ödeme bir kereye mahsus ödenmekte olup, her yıl tekrar ödeme yapmanızı gerektirmemektedir!

Sık Sorulan Sorular

Kurumsal E-Posta Nedir?

Kurumsal-E-PostaHotmailGmailYahoo gibi ücretisiz e-posta servisleri kişisel kullanım içindir, onları bir kenara bırakın. adiniz@siteadresiniz.com gibi, Kurumsal E-Posta adresinizi kullanmak; size profesyonellik katacağı gibi şirketinizin kurumsal profilini de öne çıkartacaktır.

E-postalarınız ofisteki bilgisayarınızda kaldı diye üzülmeyin. İster Outlook (ve diğer istemciler), ister webmail, ister cep telefonunuz üzerinden e-postalarınıza her yerden bulut sunucu altyapımız sayesinden kesintisiz olarak erişin. Sınırsız Kotalı 3 Adet Kurumsal E-Posta hizmetiniz her zaman E-Ticaret Sitesi, Sanal Mağaza müşterilerimize hediye!

*İlave her bir e-posta hesabı yıllık 49 TL + KDV’dir.


Kimler İçin Uygundur?

Pazarladığı ürünleri depo, dükkan kirası, eleman, elektrik, su vb. giderlerle karşı karşıya kalmaan pazarlamak isteyen tüm Bireysel ve Kurumsal müşteriler için uygundur. Özellikle Herbalife Bağımsız Üyeleri tercih edebilir.

E-Ticaret Sitesi’nin Avantajları Nelerdir?

 • Sanal Mağaza’nız müşterilerinizin 7/24 ulaşabileceği bir dükkan gibidir.
 • Elektronik ortamda alışveriş süreci hızlıdır, zaman tasarrufu sağlanır.
 • İnternet ortamında ürün çeşitliliği için mekan sıkıntısı bulunmaz.
 • Müşteri kısa süre içinde pek çok ürünü inceleyebilir.
 • Klasik bir mağaza sadece bulunduğu bölge içindeki müşteri potansiyeline hitap ederken e-ticaret firmaları için böyle bir sınırlandırma söz konusu değildir.
 • Depo, dükkan kirası, eleman, elektrik, su, telefon, fax vs. gibi gider kalemleri yoktur.

Kullanacağımız Sunucunun Özellikleri

Tüm Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize websitelerini sınırsız disk alanına sahip ve sınırsız bant genişliği olan sunucularla teslim etmekteyiz. Sınırsız olarak verilen hosting hizmeti, site dosyalarının haricinde dosya deposu ya da saklama alanı olarak kullanılamaz. İllegal, telif haklarına aykırı hiçbir materyal sunucunuzda barındırılamaz. Websitenizin güvenliği için istemediğiniz sürece sunucu bilgilerini paylaşmamaktayz.

Kendi Alanadım Var, Ona Kurulum Yapıyor Musunuz?

Tüm Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize; com, net ve org uzantılı, kendilerinin seçeceği, satınalınabilir bir adet alanadını (domain) ücretsiz olarak sağlamaktayız. Mevcut bir alanadınız varsa websitenizi kendi alanadınıza da kurabiliriz. Böyle bir durumda ilgili alanadınızın NS (İsim Sunucusu) kayıtlarının ns1 değerini ns1.webdeyeral.net ve ns2 değerini de ns2.webdeyeral.net olarak güncellemeniz gerekmektedir.

Website Güncellemeleri İçin Ne Kadar Ödeyeceğiz?

Bir çok tasarım firmasının aksine; tasarım hizmetini Webdeyeral‘dan alan Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin websitelerinin Güvenlik Güncellemeleri düzenli olarak her zaman tarafımızdan yapılacak olup, her güncelleme sonrası websiteleri yedeklenecektir. Müşterimizden bu hizmet karşılığı yıl içerisinde ekstra hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Destek Politikanız Nedir?

Yine bir çok tasarım firmasının aksine; tasarım hizmetini Webdeyeral‘dan alan Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin websitelerinde yapmak istedikleri, yeni sayfa ekleme, mevcut bir sayfada değişiklik yapma vb. istekleri her zaman tarafımızdan yapılacak olup, müşterimizden bu destek karşılığı yıl içerisinde ekstra hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Verdiğiniz Hizmete Garanti Veriyor Musunuz?

Tasarımınız Webdeyeral garantisi altındadır. Web tasarımlarımız sadece Lisanslı Tema ve Bileşenler kullanılarak hazırlanmaktadır. Böylelikle sitenizin illegal saldırılarak karşı korunaklı hale gelmektedir. Webdeyeral; daha fazla kâr elde etme pahasına, internette ücretsiz ya da korsan (warez) olarak dağıtılan ürünleri müşterileri için kullanmaz. Her bir güncelleme sonrası websiteniz yedeklenmekte ve bu yedekler bulut sunucumuzda saklanmaktadır. Müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmetin ve onların Webdeyeral‘a duydukları memnuniyetin temelini bu politika oluşturmaktadır.

Online Başvuru Yap!

Aklınıza takılan her türlü konuda bize yazmak için çekinmeyiniz. Eğer siz de en ekonomik olarak webde yer almak istiyor ve E-Ticaret Sitesi hizmetimizle ilgileniyorsanız hemen başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. En kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçeceğimizden şüpheniz olmasın.