google isletme yorumu, google harita yorumu

Google İşletme Yorumu Ziyaretçilerinizin Sizi Tercih Etmesini Sağlar!

Google İşletme Kaydı olan her bir şirketin en önem vermesi gereken konu şüphesiz şirket profillerine yapılan müşteri yorumları olmalıdır. Çünkü; internette sizi bulan ve hakkınızda hiçbir bilgiye sahip olmayan bu ziyaretçileriniz sizinle iletişime geçmeden önce şirket profilinize yapılan yorumları inceleyecek ve bu yorumlara bakarak sizinle çalışmak isteyecek ya da iletişime bile geçmeden diğer rakiplerinize yönelecektir. 

Google profilinize yapılan bu yorumlar; müşterileriniz tarafından yapılabileceği gibi, rakipleriniz tarafından sizi kötülemek, rekabette sizin önünüze geçmek ve mevcut müşterilerinize ya da muhtemel yeni ziyaretçilerinize sizi olduğunuzdan farklı göstermek adına kasten olumsuz yorum da yapılabilmektedir. Bu olumsuz yorumlar şirket itibarınızı lekeleyecek, ve profilinizi ziyaret eden kişilerin sizden uzaklaşmasını sağlayacaktır.

3 YILDIR GÖSTERDİĞİNİZ YOĞUN İLGİ VE GÜVEN İÇİN TEŞEKKÜRLER !

GOOGLE YORUMU ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN YENİ WEBSİTEMİZİ ZİYARET EDİNİZ

WWW.GOOGLEYORUMU.COM

Biz Ne Yapıyoruz?

Google Harita Yorumu hizmetimizle gerçek Google Rehber Profillerden henüz hiç yorum almamış Şirket Harita Profilinize ya da güncel google haritanıza 4 ya da 5 yıldız veriyoruz. Bunun yanında, sizin tarafınızdan hazırlanan yorumlarınızı profilinizde paylaşıyoruz. Böylelikle; rakipleriniz tarafından yapılmış kasıtlı olumsuz yorumların görünürlüğünü minimize ediyor, yorum ortalama puanınızı yükseltiyor ve kurumsal profilinize itibar kazandırıyoruz. Siz de haritanız için 90 adede kadar Google İşletme Yorumu siparişi verebilir, ödemenizi kredi kartınızla veya havale/EFT ile yapabilirsiniz.

Hizmet Şartları

1- Haritasına yorum yapılacak müşteri, yapılacak yorumları kendisi verir.
2- Her bir yoruma 4 ya da 5 yıldız verilir.
3- Sipariş adedinizin %70’i yorum+yıldız, kalan %30’u sadece yıldızlama yapılır.
4- Ödemenizin tarafımıza ulaşmasını takip eden 48 saat içerisinde işleme başlanır.
5- Yorumlarınız farklı IP adreslerinden gönderilir.
6- Yorumlarınızın Kadın-Erkek karışık, sadece erkek ya da sadece bayan profillerce gönderilmesini satın alamdan önce seçebilirsiniz.
7- Günde ortalama 2-3 yorum yazılır.
8- Bir siparişte haritanız için alabileceğiniz yorum sayısı en çok 90 Adettir.
9- Bir sipariş, birden fazla haritaya paylaştırılamaz. Her haritanız için ayrı sipariş veriniz.
10- Yorum siparişiniz tamamlandığında yorum yapan hesap adları tarafınıza raporlandırılır.
11- Rakipleriniz yorumlarınızın silinmesi için sürekli google’a bildirimde bulunması nedeniyle, bazı yorumlarınız silinebilir.
12- Google bizim şirketimiz olmadığı için yorumlarınızın silinmeme garantisi verilemez.
13- Yorum siparişi veren her müşteri bu şartları peşinen kabul etmiş sayılır.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

3 yıldır %100 Müşteri Memnuniyeti ve Gizliliği ilkemizle bu işi yapıyoruz. 2019 yılı itibariyle google yorumu ürün seçeneklerimizi incelemek ve yorum siparişi oluşturmak için websitemiz www.googleyorumu.com‘u ziyaret ediniz. 

Harita Yorumlarının Faydaları

Haritalarda Öne Çıkın

Yapılacak olumlu yorumlar Google Haritalar’da ön plana çıkmanıza yardımcı olur

Güven Artışı

Yapılan olumlu yorumlar sayesinde güvenilirliğiniz ve aynı oranda tercih edilme oranınız artar

Gerçek Profiller

Tüm yorumlar farklı IP adreslerinden ve farklı google hesaplarından karışık cinsiyet olarak gönderilir

Cinsiyet Tercihi

Yorum başına 1 TL fark ödeyerek, yapılan yorumların belirli bir cinsiyetten gönderilmesini isteyebilirsiniz

Onaylı Hesaplar

Yorum yapan hesapların tamamı Google profiline sahip olup, profil fotoğrafı bulunmaktadır

İlişkili Yorumlar

Yapılan tüm yorumlar yaptığınız işle alakalı yorumlar olup, 5-20 kelimedir.

Yorumlar

Google bizim şirketimiz değil ki yorumlarınızın silinmeme garantisi olsun

SEO Dostu

5 yıldızlı yorumlarınız markanızın SEO değerine pozitif etki eder, arama sonuçlarında fark yaratır

SIK SORULAN SORULAR

Kimler Yorum Siparişi Verebilir: Google Haritalarda yer alan bir işletme haritasına sahip olan ve haritası illegal ya da insan sağlığına direkt etki edecek bir alanda olmayan herkes yorum siparişi verebilir.

Yorumlar Kalıcı Mı: Yaptığımız yorumlar gerçek profillerle yapılır. Ama buna rağmen yorumlarınız müşterileriniz ya da rakiplerinizce kasıtlı olarak SPAM olarak bildirilebilir. Bu gibi durumlarda Google yorumumuzu silebilir. Google bizim şirketimiz olmadığı için silinemez garanti verilemez.

Yorumları Farklı IP’den Mi Yapıyorsunuz: Evet, yorumlarımız farklı IP’lere sahip cihazlar üzerinden yapılmaktadır.

Yorumlarımıza Ne Zaman Başlıyorsunuz: Siparişiniz oluşturulup, ödemenizin tarafımıza ulaşmasını takip eden 48 saat içerisinde yorum hizmetiniz planlanarak yorum hizmetinize başlıyoruz.

Ne Kadar Sürede Teslim Ediyorsunuz: Yorumlarınızın haritanızda organik (gerçekçi) görünebilmesi için günde 2-3 yorum yaparak teslim ediyoruz.

Yorumlarımız Tamamlanınca Haber Veriyor Musunuz: Siparişiniz onaylandıktan sonra; haritanıza yapılacak yorumları, ne zaman yapılacağını, hangi profil ismiyle yayınlanacağını gibi detayları sizinle paylaşacağımız özel bir sayfa ile istediğiniz zaman takip edebiliyor olacaksınız.

Yorumlarımız Silinir Mi: Teknik olarak bu mümkün. Şöyle ki; müşterileriniz ya da rakipleriniz yorumlarınızın şikayet edilmesi için ekstra bir gayret gösterebilir ve belki Google bazı yorumlarınızı kaldırabilir. Bu konuda silinmeme garantisi vermek doğru değildir çünkü insiyatif Google’dadır. 

Bir Haritaya Kasıtlı Kötü Yorum Yazıyor Musunuz: Webdeyeral olarak böyle bir hizmetimiz yoktur. Bu taleple gelen kişilere kesinlikle hizmet vermiyoruz. 

Kasıtlı Yapılan Kötü Bir Yorum Silinebilir Mi: Haritanıza yapılan kasıtlı, sizi rencide edecek ya da gerçekle alakası olmayan bir yorumu Google’a bildirebilirsiniz. Ama yorumun silinmesi ya da kaldırılması Google’ın insiyatifindedir. Silineceğinin garantisi yoktur. Bu bildirimi yalnız haritanızı yönetme yetkisi olan Gmail hesabınızla yapabilirsiniz. Ya da farklı gmail adresleriyle giriş yaparak bir müşteri gibi yprumu google’a bildirebilirsiniz.

Haritamızdaki Bir yorumu Nasıl Silebilirim: Yorumların silinmesi garanti edilemez. Siz her ne kadar bu yorumun gerçekle alakası olmadığını iddia etseniz de bu yorum gerçekten müşterinizin memnuyetsizliğini de ifade edebileceği için Google her yorum şikayetinizi dikkate almaz. Yapılabilecek en doğru yöntem, kaldırılmasını istediğiniz yorumu farklı Gmail hesaplarıyla bildirmektir (şikayet etmektir). Eşinizin, arkadaşlarınızın profilleriyle bunu yapabilirsiniz. Bir yorum 10-20 kişi tarafından şikayet edildiğinde Google muhtemel bu bildirimleri dikkate alacak ve yorumu haritanızdan kaldıracaktır.

Haritamdaki Yorumun Kaldırılmasına Yardım Ediyor Musunuz: Yorumun silineceğinin garantisi olmadığı için bu konuda herhangi bir çalışmamız yoktur. 

Daha Önce Yorum Aldım, Yine Alabilir Miyim: Daha önce yorum aldıysanız, yeniden sipariş oluşturup tekrar yorum satın alabilirsiniz.

Referans Verebilir Misiniz: Müşterilerimiz bu hizmeti aldıklarını ve firma bilgilerinin bu sayfada paylaşılmasını istememektedirler. Eminiz ki siz de burada XXX firma bizden yorum aldı diye paylaşmamızı istemezsiniz. Bu nedenle bu bilgiyi paylaşamıyoruz. Emin olun, aynı kişilere tekrar tekrar bu hizmeti veriyoruz. Memnun kalacağınıza olan itimadımız tamdır.

Para İade Garantisi Nedir: Siparişiniz sonrası size yorumlarınızın ne zamana kadar teslim edileceği bilgisini bildiriyoruz. Bu süreye kadar yorumlarınız tamamlanamazsa, o ana kadar yapılan yorumları size hediye ediyor ve paranızı size iade ediyoruz.