google-yerel-isletme-kaydi

Google İşletme Kaydı ile İnternet'te arandığınızda orada olun!

İşler bekletmeye gelmez. Müşterilerinizin sizinle temasa geçebilmesi için işletmeniz hakkındaki doğru bilgileri Google Arama’ya, Google Haritalar’a ve Google+’ya koymak üzere Google Hizmetleri‘mizden Google işletme Kaydı nızı yapıyoruz.

Müşterileriniz sizi ister Google Arama’da, ister Google Haritalar’da isterlerse de Google+’da arıyor olsun. Google Şirket Kaydı’nız sizi doğrudan müşterilerinize bağlar. Gelin Google’da müşterilerinizin sizi bulmasını sağlayalım. Müşterileriniz hangi cihazdan olursa olsun sizi bulabilmeleri için Google Yerel İşletme Kaydınızı, işletme bilgilerinizi Google Arama’ya ve Google Haritalar’a ekliyoruz, böylelikle müşterileriniz size daha rahat ulaşmasını sağlıyoruz.

İşletme Harita kaydı Ücreti 200₺'dir. Belirtilen ücret bir defaya mahsus alınmakta olup, her sene yenileme gerektirmemektedir! Ödemenizin tarafımıza ulaşmasını takip eden ilk iş günü gerekli başvuru ve çalışmalar yapılarak işlemleriniz 30 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Haritaya taşının

Doğrulanmış işletme bilgileriniz Google Haritalar’da görünerek müşterilerinizin işletmenizin yol tarifini almasına yardımcı olur. Ayrıca müşteriler işletmenizin aldığı puanların ve yorumların yanı sıra iletişim bilgilerine de ulaşabilir.

Tüm cihazlardan bulunur olun

Müşteriler işletmenizi bilgisayar, cep telefonu ve tabletlerde bulabilir. İster evde veya hareket halinde arama yaparken ister cihazlar arasında geçiş yaparken olsun, müşterileriniz işletmeniz hakkında aynı güvenilir bilgilere ulaşır.

google işletme kaydı

Online Başvuru Yap!

Aklınıza takılan her türlü konuda bize yazmak için çekinmeyiniz. Siz de şirketiniz, işletmeniz ya da markanız için Google İşletme Kaydı yaptırmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz..