Google İşletme Yorumu Ziyaretçilerinizin Sizi Tercih Etmesini Sağlar!

Google İşletme Kaydı olan her bir şirketin en önem vermesi gereken konu şüphesiz şirket profillerine yapılan müşteri yorumları olmalıdır. Çünkü; internette sizi bulan ve hakkınızda hiçbir bilgiye sahip olmayan bu ziyaretçileriniz sizinle iletişime geçmeden önce şirket profilinize yapılan yorumları inceleyecek ve bu yorumlara bakarak sizinle çalışmak isteyecek ya da iletişime bile geçmeden diğer rakiplerinize yönelecektir. 

Google profilinize yapılan bu yorumlar; müşterileriniz tarafından yapılabileceği gibi, rakipleriniz tarafından sizi kötülemek, rekabette sizin önünüze geçmek ve mevcut müşterilerinize ya da muhtemel yeni ziyaretçilerinize sizi olduğunuzdan farklı göstermek adına kasten olumsuz yorum da yapılabilmektedir. Bu olumsuz yorumlar şirket itibarınızı lekeleyecek, ve profilinizi ziyaret eden kişilerin sizden uzaklaşmasını sağlayacaktır.

Google İşletme Yorumu, Google Harita Yorumu, Google My Business Yorumu

Hadi Empati Yapalım

Aylar öncesinden Trabzon‘a gitmek için planlarınızı yaptınız. Havaalanına iniş yaptıktan sonra soluğu Sümela Manastırı‘nda aldınız.  Bu enfes tarihi mekanı gezdiniz ve çocuğunuz “Babaa ben acıktım” demeye başladı. Eşiniz de gözleriyle acıktığını onayladı. Siz de hemen telefonunuza sarıldınız ve Google Haritalar‘da Lokanta/Restaurant araması yaptınız. Bu arama sonuçlarında ilk olarak Dostlar Lokantası‘nı gördünüz. Ama profillerine hiç yorum yapılmamış. Hiçbir fikriniz yok, gitseniz mi bilemediniz. Pek tabii kararsız kaldınız. Sonra sonuç listesinin 4. sırasındaki Dursun Reis‘i gördünüz. Bir de baktınız ki 87 kişi yorum yazmış. Herkes ne kadar memnun olduğunu yorumlamış.

Bu durumda siz hangi lokantayı tercih ederdiniz? Yormayın kendinizi, cevabı hepimiz zaten biliyoruz. 🙂

Google My Business İşletme Yorumu

Biz Ne Yapıyoruz?

Google My Business Yorum Hizmeti‘miz ile gerçek Google Profillerden henüz hiç yorum almamış Şirket Profilinize 5 yıldız veriyoruz. Bunun yanında profilinize olumlu yorum yazıyoruz. Maksimum etki için bir çok yoruma hizmet alanınız ya da şirketinizle ilgili fotoğrafları da ekliyoruz. Böylelikle; rakipleriniz tarafından yapılmış kasıtlı olumsuz yorumların görünürlüğünü minimize ediyor, yorum ortalama puanınızı yükseltiyor, kurumsal profilinize itibar kazandırıyoruz. Siz de aşağıda paketlerini sunduğumuz Google İşletme Yorumu paketlerimizden dilediğinizi seçerek hemen sipariş verebilirsiniz. Yorumlarınız ödemeniz sonrası maksimum 7 gün içerisinde teslim edilecektir.

Minimum 20 kelimelik yorum yapılır. Her bir yoruma 5 yıldız verir. Gerçekçi durması için bazı yorumlara sadece yıldız verilir. Yorumlarınız %100 gerçek profillerle yapılır. Kadın-Erkek karışık profillerce yorumlarınız gönderiliir. Yorumlarınız kalıcıdır, silinmez. Kısa sürede teslim edilir.

google yorum özeti

5 Yıldızlı Yorum Paketlerimiz

Bir Google Profili için alabileceğiniz maksimum yorum & yıldız sayısı 250’dir!

Harita Yorumlarının Faydaları

Haritalarda Öne Çıkın

Yapılacak olumlu yorumlar Google Haritalar’da ön plana çıkmanıza ve üst sıralara yükselmenize yardımcı olur

Güven Artışı

Yapılan olumlu yorumlar sayesinde güvenilirliğiniz ve aynı oranda tercih edilme oranınız artar

Gerçek Profiller

Tüm yorumlar farklı IP adreslerinden ve yerel rehbere kayıtlı gerçek kullanıcılar tarafından gönderilir

Cinsiyet Tercihi

Yapılan yorumların belirli bir cinsiyetten ya da karışık gönderilmesini tercih edebilirsiniz

Onaylı Hesaplar

Yorum yapan hesapların tamamı Google profiline sahip olup, profil fotoğrafı bulunmaktadır

İlişkili Yorumlar

Yapılan tüm yorumlar yaptığınız işle alakalı yorumlar olup, tek tek onayımızdan geçmektedir

Kalıcı Yorumlar

Tüm yorumlar gerçek hesaplardan yapıldığından kalıcıdır. Silinip, kaybolmazlar

SEO Dostu

5 yıldızlı yorumlarınız markanızın SEO değerine pozitif etki eder, arama sonuçlarında fark yaratır

Google Yorum Hizmeti Başvurusu Yap!

Aklınıza takılan her türlü konuda bize yazmak için çekinmeyiniz. PlaceID bilginizi doğru girdiğinizden emin olunuz. (Bkz. Place ID Nedir, Nasıl Öğrenilir?) 25 adet ve üzerindeki yüksek adetli yorum siparişlerinizde ödemenizin tarafımıza ulaşması sonrası maksimum 48 saat içerisinde yorum hizmetiniz planlanarak çalışmalara başlanacaktır.