Google Harita Yorumu Ziyaretçilerinizin Sizi Tercih Etmesini Sağlar!

Google İşletme Kaydı olan her bir şirketin en önem vermesi gereken konu şüphesiz şirket profillerine yapılan müşteri yorumları olmalıdır. Çünkü; internette sizi bulan ve hakkınızda hiçbir bilgiye sahip olmayan bu ziyaretçileriniz sizinle iletişime geçmeden önce şirket profilinize yapılan yorumları inceleyecek ve bu yorumlara bakarak sizinle çalışmak isteyecek ya da iletişime bile geçmeden diğer rakiplerinize yönelecektir. 

Google profilinize yapılan bu yorumlar; müşterileriniz tarafından yapılabileceği gibi, rakipleriniz tarafından sizi kötülemek, rekabette sizin önünüze geçmek ve mevcut müşterilerinize ya da muhtemel yeni ziyaretçilerinize sizi olduğunuzdan farklı göstermek adına kasten olumsuz yorum da yapılabilmektedir. Bu olumsuz yorumlar şirket itibarınızı lekeleyecek, ve profilinizi ziyaret eden kişilerin sizden uzaklaşmasını sağlayacaktır.

Google İşletme Yorumu, Google Harita Yorumu, Google My Business Yorumu

Hadi Empati Yapalım

Aylar öncesinden Trabzon‘a gitmek için planlarınızı yaptınız. Havaalanına iniş yaptıktan sonra soluğu Sümela Manastırı‘nda aldınız.  Bu enfes tarihi mekanı gezdiniz ve çocuğunuz “Baba ben acıktım” demeye başladı. Eşiniz de gözleriyle acıktığını onayladı. Siz de hemen telefonunuza sarıldınız ve Google Haritalar‘da Lokanta/Restaurant araması yaptınız. Bu arama sonuçlarında ilk olarak Dostlar Lokantası‘nı gördünüz. Ama profillerine hiç yorum yapılmamış. Hiçbir fikriniz yok, gitseniz mi bilemediniz. Pek tabii kararsız kaldınız. Sonra sonuç listesinin 4. sırasındaki Dursun Reis‘i gördünüz. Bir de baktınız ki 87 kişi yorum yazmış. Herkes ne kadar memnun olduğunu yorumlamış.

Bu durumda siz hangi lokantayı tercih ederdiniz?

Google My Business İşletme Yorumu

Biz Ne Yapıyoruz?

Google My Business Yorum Hizmeti‘miz ile gerçek Google Profillerden henüz hiç yorum almamış Şirket Profilinize 5 yıldız veriyoruz. Bunun yanında profilinize olumlu yorum yazıyoruz. Maksimum etki için bir çok yoruma hizmet alanınız ya da şirketinizle ilgili fotoğrafları da ekliyoruz. Böylelikle; rakipleriniz tarafından yapılmış kasıtlı olumsuz yorumların görünürlüğünü minimize ediyor, yorum ortalama puanınızı yükseltiyor, kurumsal profilinize itibar kazandırıyoruz. Siz de aşağıda paketlerini sunduğumuz Google Harita Yorumu paketlerimizden dilediğinizi seçerek hemen sipariş verebilirsiniz.

Harita profilinize sektörünüze göre minimum 5-20 kelimelik yorum yapılır. Her bir yoruma 5 yıldız verilir. Gerçekçi durması için bazı yorumlara sadece yıldız verilir. Yorumlarınız %100 gerçek profillerle yapılır. Yorumlarınız farklı IP adreslerinden yazılır. Kadın-Erkek karışık profillerce yorumlarınız gönderiliir. Yorumlarınız kalıcıdır, silinmez. Günde 2-3 yorum yazılarak teslim edilir.

google yorum özeti

5 Yıldızlı Yorum Paketlerimiz

Bir Google Profili için alabileceğiniz maksimum yorum & yıldız sayısı 250’dir!

Harita Yorumlarının Faydaları

Haritalarda Öne Çıkın

Yapılacak olumlu yorumlar Google Haritalar’da ön plana çıkmanıza ve üst sıralara yükselmenize yardımcı olur

Güven Artışı

Yapılan olumlu yorumlar sayesinde güvenilirliğiniz ve aynı oranda tercih edilme oranınız artar

Gerçek Profiller

Tüm yorumlar farklı IP adreslerinden ve yerel rehbere kayıtlı gerçek kullanıcılar tarafından gönderilir

Cinsiyet Tercihi

Yapılan yorumların belirli bir cinsiyetten ya da karışık gönderilmesini tercih edebilirsiniz

Onaylı Hesaplar

Yorum yapan hesapların tamamı Google profiline sahip olup, profil fotoğrafı bulunmaktadır

İlişkili Yorumlar

Yapılan tüm yorumlar yaptığınız işle alakalı yorumlar olup, tek tek onayımızdan geçmektedir

Kalıcı Yorumlar

Tüm yorumlar gerçek hesaplardan yapıldığından kalıcıdır. Silinip, kaybolmazlar

SEO Dostu

5 yıldızlı yorumlarınız markanızın SEO değerine pozitif etki eder, arama sonuçlarında fark yaratır

Google Yorum Hizmeti Başvurusu Yap!

Bu formu, ödemenizi Banka Havalesi ya da EFT ile yapacaksanız doldurunuz! Kredi Kartınızla sipariş için burayı tıklayınız.

Aklınıza takılan her türlü konuda bize yazmak için çekinmeyiniz. Place ID bilginizi doğru girdiğinizden emin olunuz. (Bkz. Place ID Nedir, Nasıl Öğrenilir?) Yorum siparişlerinizde ödemenizin tarafımıza ulaşması sonrası maksimum 48 saat içerisinde yorum hizmetiniz planlanarak çalışmalara başlanacaktır.

SIK SORULAN SORULAR

Kimler Yorum Siparişi Verebilir: Google Haritalarda yer alan bir işletme haritasına sahip olan ve haritası illegal ya da insan sağlığına direkt etki edecek bir alanda olmayan herkes yorum siparişi verebilir.

Yorumlar Kalıcı Mı: Yaptığımız yorumlar %100 gerçek profillerle yapılır, kalıcıdır. Ama buna rağmen kasıtlı olarak yorumlarınız müşterileriniz ya da rakiplerinizce kasıtlı olarak SPAM olarak bildirilebilir. Bu gibi durumlarda Google yorumumuzu silebilir. Bu gibi durumlarda ücretsiz telafi yorumu yapmaktayız.

Yorumları Farklı IP’den Mi Yapıyorsunuz: Evet, yorumlarımız, mobil onayı olan gerçek profillerce ve farklı IP’lerden yapılmaktadır.

Yorumlarımıza Ne Zaman Başlıyorsunuz: Siparişiniz oluşturulup, ödemenizin tarafımıza ulaşmasını takip eden 48 saat içerisinde yorum hizmetiniz planlanarak yorum hizmetinize başlıyoruz.

Ne Kadar Sürede Teslim Ediyorsunuz: Yorumlarınızın haritanızda organik (gerçekçi) görünebilmesi için günde 2-3 yorum yaparak teslim ediyoruz.

Yorumlarımız Tamamlanınca Haber Veriyor Musunuz: Yorum hizmetiniz tamamlandığında hangi hesaplarla yorumlarınızın yapıldığını Ad Soyad bilgisiyle size raporlandırıyoruz.

Yorumlarımız Silinir Mi: Teknik olarak bu mümkün. Şöyle ki; müşterileriniz ya da rakipleriniz yorumlarınızın şikayet edilmesi için ekstra bir gayret gösterebilir ve belki Google bazı yorumlarınızı kaldırabilir. Bu konuda silinmeme garantisi vermek doğru değildir çünkü insiyatif Google’dadır. Mevcut teslim ettiğimiz siparişlerde böyle bir durumla hiç karşılaşmadık. 1-2 yorum için olmasa da eğer daha yüksek miktarlarda yorum kaybına maruz kalırsanız ücretsiz telafi yorum yapıyoruz. 

Bir Haritaya Kasıtlı Kötü Yorum Yazıyor Musunuz: Webdeyeral olarak böyle bir hizmetimiz yoktur. Bu taleple gelen kişilere kesinlikle hizmet vermiyoruz. 

Kasıtlı Yapılan Kötü Bir Yorum Silinebilir Mi: Haritanıza yapılan kasıtlı, sizi rencide edecek ya da gerçekle alakası olmayan bir yorumu Google’a bildirebilirsiniz. Ama yorumun silinmesi ya da kaldırılması Google’ın insiyatifindedir. Silineceğinin garantisi yoktur. Bu bildirimi yalnız haritanızı yönetme yetkisi olan Gmail hesabınızla yapabilirsiniz.

Haritamızdaki Bir yorumu Nasıl Silebilirim: Yorumların silinmesi garanti edilemez. Siz her ne kadar bu yorumun gerçekle alakası olmadığını iddia etseniz de bu yorum gerçekten müşterinizin memnuyetsizliğini de ifade edebileceği için Google her yorum şikayetinizi dikkate almaz. Yapılabilecek en doğru yöntem, kaldırılmasını istediğiniz yorumu farklı Gmail hesaplarıyla bildirmektir (şikayet etmektir). Eşinizin, arkadaşlarınızın profilleriyle bunu yapabilirsiniz. Bir yorum 10-20 kişi tarafından şikayet edildiğinde Google muhtemel bu bildirimleri dikkate alacak ve yorumu haritanızdan kaldıracaktır.

Haritamdaki Yorumun Kaldırılmasına Yardım Ediyor Musunuz: Yorumun silineceğinin garantisi olmadığı için bu konuda herhangi bir çalışmamız yoktur. 

Daha Önce Yorum Aldım, Yine Alabilir Miyim: Daha önce yorum aldıysanız, yeniden sipariş oluşturup tekrar yorum satın alabilirsiniz.

Referans Verebilir Misiniz: Müşterilerimiz bu hizmeti aldıklarını ve firma bilgilerinin bu sayfada paylaşılmasını istememektedirler. Eminiz ki siz de burada XXX firma bizden yorum aldı diye paylaşmamızı istemezsiniz. Bu nedenle bu bilgiyi paylaşamıyoruz. Emin olun, aynı kişilere tekrar tekrar bu hizmeti veriyoruz. Memnun kalacağınıza olan itimadımız tamdır.