Ekonomik Web Tasarım

Ekonomik Web Tasarım’a sahip olmak için doğru yerdesiniz. Daha önce yaptığımız websitelere göz atmak için referanslarımız‘ı tıklayınız.

“Ekonomik Web Tasarım” pakedimiz olan bu seçenekte; Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Referanslarımız, Portfolyomuz ve İletişim sayfalarınız yer alacak olup, web siteniz tüm mobil cihazlarda, tabletlerde ve bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde görüntülenmesine neden olan Duyarlı Tasarım (Responsive Tasarım) olarak hazırlanacaktır. Hizmetleriniz tek bir sayfada yer alacak olup, her bir hizmet için ayrı sayfa oluşturulmayacaktır.

Paket ücreti 550 ₺ olup, web siteniz 7 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Sonraki her yıl ödeyeceğiniz yıllık yenileme ücreti sadece 200 ₺‘dir. Ayrıca karşılaşacağınız sürpriz fiyatlar yoktur. Detayları öğrenmek için incelemeye devam ediniz.

Ekonomik Web Tasarım’ın Avantajları Nelerdir?

  • En ucuz web tasarım pakedimizdir.
  • Teslim süresi diğer paketlere göre daha kısadır.

Ekonomik Web Tasarım Kimler İçin Uygundur?

“Ucuz website ye sahip olmak istiyorum. Hizmetlerimizi detaylı olarak açıklamaya gerek yok. İnternette bir websitemiz olsun. Bizi arayanlar internette bizi bulsun bize yeter.” diyen tüm bireysel ve kurumsal müşteriler için uygundur.


Ekonomik Web Tasarım’a Dahil Olan Hizmetler

1- Hosting

Tüm Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize websitelerini 50 GB disk alanına sahip, sınırsız bant genişliği olan sunucularla teslim etmekteyiz. Tüm sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye’nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

datacenter

Web siteleriniz Türkiye ADSL ve Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahip olacaktır. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek amacıyla Türkiye’nin en güvenilir hosting hizmet sağlayıcısıyla çalışıyoruz. Hosting Sağlacımızın Türk Telekom Gayrettepe veri merkezinde yaklaşık 1200 sunucu kapasiteli, güvenlik kafesi ile çevrili kapalı bir sunucu odası bulunmaktadır. Hosting sağlayıcı firmamızın sahip olduğu sunucuların toplam internet çıkış hızı 2 x 10Gbps‘dır.


2- Domain (Alanadı)

Tüm Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize; com, net ve org uzantılı, kendilerinin seçeceği, satınalınabilir bir adet alanadı (domain) ilk yıl ücretsiz olarak sağlanacaktır. (Mevcut bir alanadı olan müşterilerimize ikinci bir alanadı ücretsiz olarak sağlanmayacaktır.)


3- Güncelleme *

Bir çok tasarım firmasının aksine; tasarım hizmetini Webdeyeral‘dan alan Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin websitelerinin Güvenlik Güncellemeleri düzenli olarak her zaman tarafımızdan yapılacak olup, her güncelleme sonrası websiteleri yedeklenecektir. Müşterimizden bu hizmet karşılığı yıl içerisinde ekstra hiçbir ücret talep edilmeyecektir.


4- Destek **

Yine bir çok tasarım firmasının aksine; tasarım hizmetini Webdeyeral‘dan alan Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin websitelerinde yapmak istedikleri, yeni sayfa ekleme, mevcut bir sayfada değişiklik yapma vb. istekleri her zaman tarafımızdan yapılacak olup, müşterimizden bu hizmet karşılığı yıl içerisinde ekstra hiçbir ücret talep edilmeyecektir.


5- Lisanslı Tema & Bileşenler ***

Web tasarımlarımız sadece Lisanslı Tema ve Bileşenler kullanılarak hazırlanmaktadır. Böylelikle sitenizin illegal saldırılarak karşı korunaklı hale getiriyoruz. Webdeyeral; daha fazla kâr elde etme pahasına, internette ücretsiz ya da korsan olarak dağıtılan ürünleri kullanmaz. Müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmetin ve onların Webdeyeral‘a duydukları memnuniyetlerinin temelini bu misyon sağlamaktadır.

Online Başvuru Yap!

Aklınıza takılan her türlü konuda bize yazmak için çekinmeyiniz. Eğer siz de en ekonomik olarak webde yer almak istiyorsanız hemen başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. En kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçeceğimizden şüpheniz olmasın.