ekonomik-web-tasarim

Ekonomik Web Tasarım’a sahip olmak için doğru yerdesiniz.

“Ekonomik Web Tasarım” pakedimiz olan bu seçenekte; websitenizde Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Referanslarımız, Portfolyomuz ve İletişim sayfalarınız yer alacak olup, websiteniz tüm mobil cihazlarda, tabletlerde ve bilgisayarlarda uyumlu bir şekilde görüntülenmesine neden olan Duyarlı Tasarım (Responsive Tasarım) olarak hazırlanacaktır. Hizmetleriniz tek bir sayfada yer alacak olup, her bir hizmet için ayrı sayfa oluşturulmayacaktır. Daha önce yaptığımız web tasarım referanslarımıza göz atmak için referanslarımız‘ı inceleyiniz.

Paket ücreti 550 ₺ olup, web siteniz maksimum 5 gün içerisinde teslim edilmektedir. Sonraki her yıl ödeyeceğiniz yıllık yenileme ücreti sadece 250 ₺‘dir. Ayrıca karşılaşacağınız sürpriz fiyatlar yoktur.

Ekonomik Web Tasarım Pakedi detayları aşağıdaki gibidir.

Ekonomik Web Tasarım Başvurusu

Aklınıza takılan her türlü konuda bize yazmak için çekinmeyiniz. Eğer siz de en ekonomik olarak webde yer almak istiyorsanız hemen başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. En kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçeceğimizden şüpheniz olmasın.

Sık Sorulan Sorular

Kurumsal E-Posta Nedir?

HotmailGmailYahoo gibi ücretisiz e-posta servisleri kişisel kullanım içindir, onları bir kenara bırakın. adiniz@siteadresiniz.com gibi, Kurumsal E-Posta adresinizi kullanmak; size profesyonellik katacağı gibi şirketinizin kurumsal profilini de öne çıkartacaktır.

E-postalarınız ofisteki bilgisayarınızda kaldı diye üzülmeyin. İster Outlook (ve diğer istemciler), ister webmail, ister cep telefonunuz üzerinden e-postalarınıza her yerden bulut sunucu altyapımız sayesinden kesintisiz olarak erişin. Sınırsız Kotalı 1 Adet Kurumsal E-Posta hizmetiniz her zaman Ekonomik Web Tasarım müşterilerimize hediye!

*İlave her bir e-posta hesabı yıllık 49 TL + KDV’dir.


Kimler İçin Uygundur?

“Ucuz website ye sahip olmak istiyorum. Hizmetlerimizi detaylı olarak açıklamaya gerek yok. İnternette bir websitemiz olsun. Bizi arayanlar internette bizi bulsun.” diyen tüm bireysel ve kurumsal müşteriler için uygundur.

Kullanacağımız Sunucunun Özellikleri

Tüm Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize websitelerini sınırsız disk alanına sahip ve sınırsız bant genişliği olan sunucularla teslim etmekteyiz. Sınırsız olarak verilen hosting hizmeti, site dosyalarının haricinde dosya deposu ya da saklama alanı olarak kullanılamaz. İllegal, telif haklarına aykırı hiçbir materyal sunucunuzda barındırılamaz. Websitenizin güvenliği için istemediğiniz sürece sunucu bilgilerini paylaşmamaktayz.

Kendi Alanadım Var, Ona Kurulum Yapıyor Musunuz?

Tüm Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize; com, net ve org uzantılı, kendilerinin seçeceği, satınalınabilir bir adet alanadını (domain) ücretsiz olarak sağlamaktayız. Mevcut bir alanadınız varsa websitenizi kendi alanadınıza da kurabiliriz. Böyle bir durumda ilgili alanadınızın NS (İsim Sunucusu) kayıtlarının ns1 değerini ns1.webdeyeral.net ve ns2 değerini de ns2.webdeyeral.net olarak güncellemeniz gerekmektedir.

Website Güncellemeleri İçin Ne Kadar Ödeyeceğiz?

Bir çok tasarım firmasının aksine; tasarım hizmetini Webdeyeral‘dan alan Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin websitelerinin Güvenlik Güncellemeleri düzenli olarak her zaman tarafımızdan yapılacak olup, her güncelleme sonrası websiteleri yedeklenecektir. Müşterimizden bu hizmet karşılığı yıl içerisinde ekstra hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Destek Politikanız Nedir?

Yine bir çok tasarım firmasının aksine; tasarım hizmetini Webdeyeral‘dan alan Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin websitelerinde yapmak istedikleri, yeni sayfa ekleme, mevcut bir sayfada değişiklik yapma vb. istekleri her zaman tarafımızdan yapılacak olup, müşterimizden bu destek karşılığı yıl içerisinde ekstra hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Verdiğiniz Hizmete Garanti Veriyor Musunuz?

Tasarımınız Webdeyeral garantisi altındadır. Web tasarımlarımız sadece Lisanslı Tema ve Bileşenler kullanılarak hazırlanmaktadır. Böylelikle sitenizin illegal saldırılarak karşı korunaklı hale gelmektedir. Webdeyeral; daha fazla kâr elde etme pahasına, internette ücretsiz ya da korsan (warez) olarak dağıtılan ürünleri müşterileri için kullanmaz. Her bir güncelleme sonrası websiteniz yedeklenmekte ve bu yedekler bulut sunucumuzda saklanmaktadır. Müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmetin ve onların Webdeyeral‘a duydukları memnuniyetin temelini bu politika oluşturmaktadır.