e-ticaret-sitesi, sanal mağaza

E-Ticaret Sitesi başka bir değişle Sanal Mağaza kurmak isteyenlere bir müjdemiz var! Daha önce yaptığımız web sitelere göz atmak için öncelikle burayı tıklayınız.

Webdeyeral ile bir Sanal Mağaza Sitesi’ne sahip olmak için uçuk rakamlar ödemezsiniz! Siz hangi sektörde yer aldığınızı söyleyiniz, biz sizin için nasıl bir E-Ticaret Sitesi yapabileceğimizi örneğiyle gösterelim. Sanal Mağaza siteniz; Lisanslı, Güncellenebilir, Responsive ve Yönetim Panelli olarak tarafımızdan hazırlansın. Size sadece ürünlerinizi pazarlamak kalsın.

Sanal Mağaza sahip olma ücreti 1500 TL olup, web siteniz 10 gün içerisinde teslim edilmektedir. Sonraki her yıl ödeyeceğiniz yıllık yenileme ücreti sadece 450 TL olup, yenileme ücretine SSL Güvenlik Sertifika Ücreti dahildir. Ayrıca karşılaşacağınız sürpriz fiyatlar yoktur.

E-Ticaret Sitesi Tasarım Pakedi detayları aşağıdaki gibidir.

E-Ticaret Sitesi Paket İçeriği

 1. Sanal Mağaza siteniz size önerdiğimiz ve onayınızı aldığımız Lisanslı WooCommerce Tema yazılımı ile hazırlanır.
 2. Sanal Mağaza siteniz ürün kategori sayfaları ve ürün menüleri ile birlikte Hakkımızda, İletişim gibi temel sayfalarından oluşur.
 3. Her bir ürün için ürün kategorileri alt-üst kategori hiyerarşisiyle hazırlanır.
 4. Sanal Mağaza siteniz için Türkçe Yönetim Paneli hazırlanacaktır.
 5. Sanal Mağaza siteniz sadece tek dilde hazırlanır.
 6. Sanal Mağaza siteniz Google arama motoruna kayıt edilir.
 7. Sanal Mağaza siteniz için Google Analitik takip bağlantısı oluşturulur ve entegre edilir.
 8. Sanal Mağaza siteniz 128Bit SSL Sertifikalı olarak teslim edilir.
 9. Sanal Mağaza siteniz bilinen tüm sanal ödeme sistemlerini %99 desteklemektedir.
 10. 3 adet sınırsız kotalı Kurumsal E-Posta adresiniz hizmetinize sunulur. (detay aşağıdadır)
 11. Sınırsız barındırma alanına sahip Hosting hizmetinize sunulur.
 12. Sanal Mağaza siteniz için Giriş seviyesinde SEO çalışması yapılır.
 13. Sanal Mağaza siteniz 10 gün içerisinde teslim edilir.

Sık Sorulan Sorular

Kurumsal E-Posta Nedir?

Kurumsal-E-PostaHotmailGmailYahoo gibi ücretisiz e-posta servisleri kişisel kullanım içindir, onları bir kenara bırakın. adiniz@siteadresiniz.com gibi, Kurumsal E-Posta adresinizi kullanmak; size profesyonellik katacağı gibi şirketinizin kurumsal profilini de öne çıkartacaktır.

E-postalarınız ofisteki bilgisayarınızda kaldı diye üzülmeyin. İster Outlook (ve diğer istemciler), ister webmail, ister cep telefonunuz üzerinden e-postalarınıza her yerden bulut sunucu altyapımız sayesinden kesintisiz olarak erişin. Sınırsız Kotalı 3 Adet Kurumsal E-Posta hizmetiniz her zaman E-Ticaret Sitesi, Sanal Mağaza müşterilerimize hediye!

*İlave her bir e-posta hesabı yıllık 49 TL + KDV’dir.


Kimler İçin Uygundur?

Pazarladığı ürünleri depo, dükkan kirası, eleman, elektrik, su vb. giderlerle karşı karşıya kalmaan pazarlamak isteyen tüm Bireysel ve Kurumsal müşteriler için uygundur.

E-Ticaret Sitesi’nin Avantajları Nelerdir?

 • Sanal Mağaza’nız müşterilerinizin 7/24 ulaşabileceği bir dükkan gibidir.
 • Elektronik ortamda alışveriş süreci hızlıdır, zaman tasarrufu sağlanır.
 • İnternet ortamında ürün çeşitliliği için mekan sıkıntısı bulunmaz.
 • Müşteri kısa süre içinde pek çok ürünü inceleyebilir.
 • Klasik bir mağaza sadece bulunduğu bölge içindeki müşteri potansiyeline hitap ederken e-ticaret firmaları için böyle bir sınırlandırma söz konusu değildir.
 • Depo, dükkan kirası, eleman, elektrik, su, telefon, fax vs. gibi gider kalemleri yoktur.

Kullanacağımız Sunucunun Özellikleri

Tüm Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize websitelerini sınırsız disk alanına sahip ve sınırsız bant genişliği olan sunucularla teslim etmekteyiz. Sınırsız olarak verilen hosting hizmeti, site dosyalarının haricinde dosya deposu ya da saklama alanı olarak kullanılamaz. İllegal, telif haklarına aykırı hiçbir materyal sunucunuzda barındırılamaz. Websitenizin güvenliği için istemediğiniz sürece sunucu bilgilerini paylaşmamaktayz.

Kendi Alanadım Var, Ona Kurulum Yapıyor Musunuz?

Tüm Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize; com, net ve org uzantılı, kendilerinin seçeceği, satınalınabilir bir adet alanadını (domain) ücretsiz olarak sağlamaktayız. Mevcut bir alanadınız varsa websitenizi kendi alanadınıza da kurabiliriz. Böyle bir durumda ilgili alanadınızın NS (İsim Sunucusu) kayıtlarının ns1 değerini ns1.webdeyeral.net ve ns2 değerini de ns2.webdeyeral.net olarak güncellemeniz gerekmektedir.

Website Güncellemeleri İçin Ne Kadar Ödeyeceğiz?

Bir çok tasarım firmasının aksine; tasarım hizmetini Webdeyeral‘dan alan Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin websitelerinin Güvenlik Güncellemeleri düzenli olarak her zaman tarafımızdan yapılacak olup, her güncelleme sonrası websiteleri yedeklenecektir. Müşterimizden bu hizmet karşılığı yıl içerisinde ekstra hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Destek Politikanız Nedir?

Yine bir çok tasarım firmasının aksine; tasarım hizmetini Webdeyeral‘dan alan Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin websitelerinde yapmak istedikleri, yeni sayfa ekleme, mevcut bir sayfada değişiklik yapma vb. istekleri her zaman tarafımızdan yapılacak olup, müşterimizden bu destek karşılığı yıl içerisinde ekstra hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Verdiğiniz Hizmete Garanti Veriyor Musunuz?

Tasarımınız Webdeyeral garantisi altındadır. Web tasarımlarımız sadece Lisanslı Tema ve Bileşenler kullanılarak hazırlanmaktadır. Böylelikle sitenizin illegal saldırılarak karşı korunaklı hale gelmektedir. Webdeyeral; daha fazla kâr elde etme pahasına, internette ücretsiz ya da korsan (warez) olarak dağıtılan ürünleri müşterileri için kullanmaz. Her bir güncelleme sonrası websiteniz yedeklenmekte ve bu yedekler bulut sunucumuzda saklanmaktadır. Müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmetin ve onların Webdeyeral‘a duydukları memnuniyetin temelini bu politika oluşturmaktadır.

Online Başvuru Yap!

Aklınıza takılan her türlü konuda bize yazmak için çekinmeyiniz. Eğer siz de en ekonomik olarak webde yer almak istiyor ve E-Ticaret Sitesi hizmetimizle ilgileniyorsanız hemen başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. En kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçeceğimizden şüpheniz olmasın.