E-Ticaret-Sitesi Sanal Mağaza

E-Ticaret Sitesi başka bir değişle Sanal Mağaza kurmak isteyenlere bir müjdemiz var! Daha önce yaptığımız web sitelere göz atmak için öncelikle burayı tıklayınız.

Webdeyeral ile bir Sanal Mağza Sitesi’ne sahip olmak için uçuk rakamlar ödemezsiniz! Siz hangi sektörde yer aldığınızı söyleyiniz, biz sizin için nasıl bir E-Ticaret Sitesi yapabileceğimizi örneğiyle gösterelim. Sanal Mağaza siteniz; Lisanslı, Güncellenebilir, Responsive ve Yönetim Panelli olarak tarafımızdan hazırlansın. Size sadece ürünlerinizi pazarlamak kalsın.

Sanal Mağaza sahip olma ücreti 750 ₺ olup, web siteniz 10 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Sonraki her yıl ödeyeceğiniz yıllık yenileme ücreti sadece 200 ₺‘dir. Ayrıca karşılaşacağınız sürpriz fiyatlar yoktur.

E-Ticaret Sitesi’nin Avantajları Nelerdir?

  • Sanal Mağaza’nız müşterilerinizin 7/24 ulaşabileceği bir dükkan gibidir.
  • Elektronik ortamda alışveriş süreci hızlıdır, zaman tasarrufu sağlanır.
  • İnternet ortamında ürün çeşitliliği için mekan sıkıntısı bulunmaz.
  • Müşteri kısa süre içinde pek çok ürünü inceleyebilir.
  • Klasik bir mağaza sadece bulunduğu bölge içindeki müşteri potansiyeline hitap ederken e-ticaret firmaları için böyle bir sınırlandırma söz konusu değildir.
  • Depo, dükkan kirası, eleman, elektrik, su, telefon, fax vs. gibi gider kalemleri yoktur.

E-Ticaret Sitesi Kimler İçin Uygundur?

Pazarladığı ürünleri depo, dükkan kirası, eleman, elektrik, su vb. giderlere bulaşmadan pazarlamak isteyen tüm Bireysel ve Kurumsal müşteriler için uygundur.


Sanal Mağaza’ya Dahil Olan Hizmetler


1- Hosting

Tüm Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize websitelerini 50 GB disk alanına sahip, sınırsız bant genişliği olan sunucularla teslim etmekteyiz. Tüm sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye’nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

datacenter

Web siteleriniz Türkiye ADSL ve Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahip olacaktır. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek amacıyla Türkiye’nin en güvenilir hosting hizmet sağlayıcısıyla çalışıyoruz. Hosting Sağlacımızın Türk Telekom Gayrettepe veri merkezinde yaklaşık 1200 sunucu kapasiteli, güvenlik kafesi ile çevrili kapalı bir sunucu odası bulunmaktadır. Hosting sağlayıcı firmamızın sahip olduğu sunucuların toplam internet çıkış hızı 2 x 10Gbps‘dır.


2- Domain (Alanadı)

Tüm Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize; com, net ve org uzantılı, kendilerinin seçeceği, satınalınabilir bir adet alanadı (domain) ilk yıl ücretsiz olarak sağlanacaktır. (Mevcut bir alanadı olan müşterilerimize ikinci bir alanadı ücretsiz olarak sağlanmayacaktır.)


3- Güncelleme *

Bir çok tasarım firmasının aksine; tasarım hizmetini Webdeyeral‘dan alan Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin websitelerinin Güvenlik Güncellemeleri düzenli olarak her zaman tarafımızdan yapılacak olup, her güncelleme sonrası websiteleri yedeklenecektir. Müşterimizden bu hizmet karşılığı yıl içerisinde ekstra hiçbir ücret talep edilmeyecektir.


4- Destek **

Yine bir çok tasarım firmasının aksine; tasarım hizmetini Webdeyeral‘dan alan Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin websitelerinde yapmak istedikleri, yeni sayfa ekleme, mevcut bir sayfada değişiklik yapma vb. istekleri her zaman tarafımızdan yapılacak olup, müşterimizden bu hizmet karşılığı yıl içerisinde ekstra hiçbir ücret talep edilmeyecektir.


5- Lisanslı Tema & Bileşenler ***

Web tasarımlarımız sadece Lisanslı Tema ve Bileşenler kullanılarak hazırlanmaktadır. Böylelikle sitenizin illegal saldırılarak karşı korunaklı hale getiriyoruz. Webdeyeral; daha fazla kâr elde etme pahasına, internette ücretsiz ya da korsan olarak dağıtılan ürünleri kullanmaz. Müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmetin ve onların Webdeyeral‘a duydukları memnuniyetlerinin temelini bu misyon sağlamaktadır.

Online Başvuru Yap!

Aklınıza takılan her türlü konuda bize yazmak için çekinmeyiniz. Eğer siz de en ekonomik olarak webde yer almak istiyor ve E-Ticaret Sitesi hizmetimizle ilgileniyorsanız hemen başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. En kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçeceğimizden şüpheniz olmasın.