skip to Main Content

Ücretsiz Web Tasarım Eğitimi

Merhaba, ben Fatih Özün, 2015’den beri ek iş olarak Freelance Web Tasarım yapıyorum. Çevremdeki herkes yaptığım işleri öğrenmek istedi. Benim de her birine ayıracak vaktim olmadığından, bildiklerimi yazılı ve görüntülü olarak paylaşmaya karar verdim. Böylece herkesin bu bilgilere ulaşmasını sağlayabilirim diye düşündüm.

Eğer sen de ilgileniyorsan burası tam da sana göre. İhtiyaç duyabileceğin bir çok Premium Tema ve Eklenti mağazam webdeyeral’da çok uygun fiyatlara mevcut. Destek mi? O her zaman ücretsiz! Hadi keşfet bakalım.

Ücretsiz Eğitim Kategorilerim

Senin de merak ettiğin farklı şeyler varsa sorularınızı bana webdeyeral üzerinden iletebilir, bu platormun herkes için daha faydalı hale gelmesine katkıda bulunabilirsin.

Web Tasarıma Giriş

Bu sayfada Web Tasarım’a Başlangıç seviyesinde bir giriş yapacak ve nasıl web tasarım yapılır onu anlatmaya çalışacağım.

Alanadı – Domain

Bu sayfada alanadı ile ilgili tarafıma gelen geribildirimler ışığında hazırlayıp, paylaştığım eğitim konularını bulabilirsin.

Arama Motoru Optmizasyonu

Bu sayfada SEO ile ilgili tarafıma gelen geribildirimler ışığında hazırlayıp, paylaştığım eğitim konularını bulabilirsin.

cPanel Kullanımı

Bu sayfada cPanel ile ilgili tarafıma gelen geribildirimler ışığında hazırlayıp, paylaştığım eğitim konularını bulabilirsin.

Hosting

Bu sayfada hosting ile ilgili tarafıma gelen geribildirimler ışığında hazırlayıp, paylaştığım eğitim konularını bulabilirsin.

Sizden Gelenler

Bu sayfada WordPress siteler için tarafıma gelen geribildirimler ışığında hazırlayıp, paylaştığım eğitim konularını bulabilirsin.

En Son Eklenenler

Kısıtlı boş vakitlerimden arta kalan zamanlarda sizler için içerikler oluşturmaya çalışıyorum. Gecikmeli paylaşımlarım için kusura bakmayın.

MainWP ile 100+ WordPress Siteyi Bir Panelden Yönetmek

Bu videoda "MainWP ile 100+ WordPress Siteyi Bir Panelden Nasıl Yönetebiliriz" anlatmaya çalıştım.
Read more

2023 Hosting Tavsiyesi ❤ Veridyen

Bu videoda "2023 Hosting Tavsiyesi" konusunda fikirlerimi anlatmaya çalıştım. Kanalıma abone olup, videomu beğenirseniz memnun olurum. Her türlü sorularınızı yorum olarak ekleyebilirsiniz.
Read more

WPForms ile Form Yapmak

Bu eğitimde hem WPForms özelliklerini keşfediyor hem de onu kullanarak bir Otel için rezervasyon formu yapmayı öğreniyoruz.
Read more

Bölüm 5 – Hadi Bir Site Tasarlayalım

Bu eğitimde; bir önceki videoda kurulumunu yaptığımız sitemiz için Astra temasının Free Starter Template'lerinden birini kullanarak bir site tasarlıyoruz.
Read more

Bölüm 4 – Astra İle Web Tasarım’a Giriş

Serimizin dördüncüsünde Astra temasını kullanarak web tasarıma bir giriş yapıyor, Astra Starter Templates'lerin nasıl kullanıldığını görüyoruz.
Read more

Bölüm 3 – İlk Sunucu Ayarları ve WordPress Kurulumu

Serimizin üçüncüsünde aldığımız Reseller için ilk ayarlamaları yapıyor ve tasarımına başlayacağımız sitemiz için WordPress kurulumunu yapıyoruz.
Read more
Ara
WeCreativez WhatsApp Support
Online Hızlı Sipariş
👋 Selam, Ben Fatih Özün