Açık Pozisyonlar

Aktif iki adet ekip arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Ek işe mi ihtiyacın var?

Hemen Başvurunu Yap

Merhaba ben Fatih Özün. Yeniken Mh. Gebze, Kocaeli’de 6 yıldır Web Tasarım işini ek iş olarak yapmaktayım. Artık tek başıma başa çıkamadığım ve taleplere yetişemediğim için bulunduğum lokasyonda birlikte çalışabileceğim bir kaç ekip arkadaşına ihtiyacım bulunmaktadır.. Henüz bu işi bir şirket olarak yapmadığım için şu aşamada size SSK sağlayamam ama ek iş olarak siz de bu işi yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

Her iki taraf için de en kıymetli olan şey zaman. Birbirimizin zamanını boş yere tüketmeyelim. Uzun soluklu, birlikte çalışabileceğim dürüst ve güvenilir çalışma arkadaşları aramaktayım.

Açık Pozisyonlar

WordPress Web Tasarım Asistanı

Her yaş seviyesinden WordPress ve Web Tasarım konusunda bilgili kişiler için uygun pozisyondur.

Kısmi zamanlı çalışabilir, aylık sabit bir ücrete ve tasarlayacağınız her site için alacağınız prim olanağı mevcuttur. (Sizden istenen web site için gerekli her lisans tarafımızdan sağlanır. Sizden sadece emeğiniz beklenir.)

Detaylı bilgi için tıklayınız.
Parttime

WordPress Web Tasarım Uzmanı

Bu pozisyon için minimum Upper-Intermediate (C1) seviye İngilizce, Beaver Builder ve Gravity Forms kullanım becerisi gerekmektedir. Çalışma şekli haftada 40 saat ve tam zamanlı planlanmaktadır.

Maaş + Prim + Yemek olanağı mevcuttur. Çalışma ofisinin Mutlukent'de (Gebze, Kocaeli) olması planlanmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.
Fulltime